Amateur Radio Kids Day obchody Krótkofalarskiego Dnia Dzieci i Młodzieży
Niedziela 3 stycznia i sobota 18 czerwca 2016 r.
A wiec skoro SP95094KA wywołał mnie do tablicy wesoły, pozwolę sobie na mały brak skromności bohaterka i zdobywczyni w/w dyplomów to moja córka SP9-28041 Kinga i chyba najmłodsza osoba w 28OT.

Nasza grupa posiada znak klubowy i uważamy że dobrze się dzieje jeżeli jest on właściwie wykorzystywany.Nie jest żadną herezją jeżeli pod okiem operatora odpowiedzialnego za pracę stacji klubowej szkoli się młody narybek (tym bardziej że ostatnio zainteresowało ją mocno CW).

Natomiast wszelkiej maści prorokom mówiącym o zmierzchu krótkofalarstwa którzy swoje racje argumentują rozwojem internetu GSM-u grzecznie odpowiadam :"Internet , GSM itp to archaiczne i prymitywne środki łączności nie godne krótkofalowca wesoły wesoły wesoły

Jeżeli chcesz wkleić zdjęcie nie ma problemu wesoły

Pozdrawiam SP9LGB -Bogdan