Opinie o Avanti Radiokomunikacja Warszawa
sklep / serwis
Wiem, że to nie o AVANTI, ale ja bardzo często zamawiam sprzęt przez net i przychodzi w pudełkach bez zagniecenia jakiegokolwiek, ostatnio DHL i TV 40 calowy, nawet śladu uszkodzenia nie było na pudełku, ale na wszelki wypadek przy kurierze sprawdziłem i było jak zwykle ok. DPD też mi wiele razy przywoziło sprzęt i nigdy nie miałem problemu, jak sq3skv napisał jeśli pudełko jest naruszone nie przyjmujemy paczki, jeśli jest okej sprawdzamy zawartość przy kurierze ewentualnie potem pisząc protokół szkody.
Śmieszy mnie nieco stwierdzenie, że sklep zamawia klienta w moim imieniu. Ja kupuję produkt i nie interesuje mnie czy mi go taczką czy pod pachą przytargają, ja płacę za przesyłkę i to sprzedawcy sprawa aby dostarczył mi go w stanie w jakim kupuję. Jeśli przyszedłby mi uszkodzony sprzęt odesłałbym go w ramach rękojmi jako produkt niezgodny z umową, a mając protokół szkody od kuriera już dalej bym to załatwił.