Amateur Radio Kids Day obchody Krótkofalarskiego Dnia Dzieci i Młodzieży
Niedziela 3 stycznia i sobota 18 czerwca 2016 r.
    SP95094KA pisze:

No tak

Tylko powiem szczerze
    O akcji z WOŚP dowiaduję się okrężnymi drogami
    Wasza "grupa z Krakowa" istnieje, nie ulega to wątpliwości, można was "wyszperać w necie" Ale uwierz mi, mam ciągle niedosyt, jeśli idzie o Wasze przebijanie się w mediach Ja tak do końca nie potrafię tego niedosytu sprecyzować. Może powodem mego niedosytu jest ustawienie dla Was jako informatyków, tej poprzeczki dużo wyżej ?
    Tak zapytam z ciekawości
    Czy prezentacja tego co robicie i jest udokumentowana, krąży po necie. Czy prezentacja tego w sposób "łopatologiczny" na tym forum, napotyka na jakieś bariery, przeszkody ?

Tego co piszę, nie piszę w złej wierze

O akcji WOŚĆ zostało puszczone info tutaj jak tylko było wiadomo, ze cała akcja wypali. Znaczy jak juz były wszystkie niezbędne pozwolenia, znak itp.
Były tez informacje na portalu facebook https://www.facebook.com/HackerspaceKrakow/. Nie wiem gdzie jeszcze by można. Do TVP ani polsatu sie nie dostaniemy. :-)

To co robi Klub Ryjek oraz fundacja Hackerspace Kraków jest w miarę możliwości dokumentowana i na bieżąco udostępaniana na Facebooku - który pozwala nam na szybkie dotarcie do ludzi.

Masz pomysł, gdzie jeszcze moglibyśmy się pojawiać aby przebić się do szerszej społeczności? Współpracujemy też z lokalnymi inicjatywami, muzeami czy uczelniami a nawet firmami prywatnymi. Gdzie jeszcze uderzyć?

Pozdrawiam i jestem otwarty na rady!