Amateur Radio Kids Day obchody Krótkofalarskiego Dnia Dzieci i Młodzieży
Niedziela 3 stycznia i sobota 18 czerwca 2016 r.

SP95094KA pisze:

Witam serdecznie

Ja to wiem
      Ja to pojmuję
      Nie mogę zrozumieć że na tak licznie odwiedzanym forum krótkofalowców, dominują tematy zupełnie śmieciowe, dyskusje rodem z magla
      Nie mogę zrozumieć co stoi na przeszkodzie aby to forum było, stało się w końcu choć w części
      TUBĄ PROPAGANDY KRÓTKOFALARSKIEJ HI

Serdecznie pozdrawiam

Ps

Was też za to lubię

Ps 2

Jak widzę te dzieciaki przy sprzęcie, na łonie natury - serce mi się raduje
      Wierzę że wszystkim się serca radują jak widać że naprawdę cos się dzieje i nie jest to "ukrywane"
      Media nie muszą służyć bzdetnym informacjom i śmieciami w postaci totalnej nawalanki

Z dziećmi wbrew pozorom trzeba umieć pracować. niestety większość radioamatorów nie potrafi i nie można im mieć tego za złe. Na szczęście jest radioreaktywacja i inne inicjatywy. Są kluby otwarte na dzieci. W Burzeninie rozmawiałem z fantastycznymi ludźmi uczącymi dzieci. To bardzo budujące. Ale tak, jak już wcześniej napisałeś, brakuje reklamy tego. Ludzie robią to po cichu a powinni się tym chwalić.

Sa tez kluby, które zupełnie sobie z dziećmi nie radzą, a i lepiej, żeby nie próbowały, bo zniechęcają. Sam się kiedyś odbiłem od takiego jednego i gdybym potem nie trafił na SP9KGP to nic z mojego radiowania by nie wyszło.

Miałem to szczęście że trafiłem do klubu SP6PZB w Dzierżoniowie mając lat 12 i tak zostało do dziś mimo kilku zawirowań życiowych ,niestety już nie podjął bym się uczyć młodych ale myślę że znajdą się młodsi i chętni oraz potrafiący to zrobić .