Opinie o Avanti Radiokomunikacja Warszawa
sklep / serwis
    sq5ebm pisze:

    A ja w ostatnim czasie kupowałem parę urządzeń z ant włącznie i znów nie mogę inaczej napisać jak: super obsługa i uwielbiam robić tam zakupy... No cóż... Może to kwestia szczęścia... A to w zakupach u nich dopisuje mi niezmiennie od prawie 20 lat. A moze kwestia umiejętności arykulowania swoich potrzeb i umiejętności komunikacji ze sprzedawca? Pzdrv de Ebm /p


Jesteś w tej dobrej sytuacji że wszelkie sprawy/zakupy dokonujesz osobiście, tak sadzę po cyfrze w Twoim znaku.
Zastrzeżenia co do jakości obsługi zgłaszają koledzy którzy zakupy dokonują na odległość, różnica pomiędzy jednymi a drugimi jest oczywista.
Trudno być osobiście w sklepie i pozwolić sobie na gburowatą obsługą lub zgodzić się na kupno bubla. Jaką szansę ma kupujący na odległość który naiwnie wierzy w solidną obsługę i wierzy że kupuje towar o najwyższym standardzie ???

Lokalni klienci Avanti na bank nie zapewnią spokojnej egzystencji właściciela o załodze już nie wspominam, myślę że o wiele więcej jest klientów z tz prowincji.
Właściciel widząc że koło tyłka zaczyna być ciepło(jak będzie gorąco to mleko będzie już wylane) powinien błyskawicznie wygasić problem powstały wokół jego biznesu, bo jak już wcześniej wspomniałem przyjdzie jemu budę zamknąć. Jak do tej pory to wygląda ze głowę chowa w przysłowiowy piasek, totalnie zapominając że tyłek jemu dalej wystaje i w który zbiera kopy od niezadowolonych klientów
_____________
Greg SP2LIG


  PRZEJDŹ NA FORUM