Opinie o Avanti Radiokomunikacja Warszawa
sklep / serwis
    SP2LIG pisze:

..Po waszych wpisach należy domniemać że być może zmienił się właściciel i załoga w Avanti..

..Może właściciel Avanti zainteresuje się tą sprawą i jakoś ją tu wyjaśni. Hej panie właściciel, rusz pan swój szanowny zadek i weź się pan do roboty, bo przyjdzie panu budę zamknąć..

Właściciel nigdy nie powinien wdawać się w dyskusje na publicznym forum.

Prawidłowe podejście właściciela AVANTI w zaistniałej sytuacji czyli uszkodzenie przesyłki będące jego winą to odesłanie nowego egzemplarza anteny Lafayette MV2000 w taki sposób, aby w trakcie przewozu nie doszło do ponownego jej uszkodzenia.

Idealnie byłoby umożliwienie kupującemu odbiór osobisty nowego egzemplarza anteny i to w dniu najlepiej pasującemu klientowi.

Spychanie odpowiedzialności za uszkodzenie przesyłki na firmę kurierską jest przykładem nieznajomości przepisów.