Zasilacz XBOX model DPSN 186EB 1A modyfikacja
Ryszardzie, nie jesteś pierwszym którego zabolały oczy.
Może mniej spędzaj czasu przed monitorem? To pomaga.
Nie jesteś również jedynym, który przeczytał to co chciał przeczytać, nie zastanawiając się, czy nie miałem czasem na myśli czegoś innego.
Fakt, może nie do końca napisałem zrozumiale o co mi szło.
Ale w pracy często mówimy "pokarało czujnik, pokarało stycznik" czyli uszkodziło.
Pokarze, pokara czujnik lub stycznik czyli zaraz dojdzie do jego uszkodzenia.
Sprostuję zatem.

Z niecierpliwością czekam co pokarze(uszkodzi radio bądź zasilacz, a co mi tam, raz się żyje) pomiar na pełnej mocy TRX-a.
Bo co pokaże watomierz podczas tego testu, jest raczej oczywiste w przypadku FT-857, o ile sprzęt przeżyje płynną regulację napięcia 10.8-13.3V podczas obciążenia pełną mocą.

PS. i proszę nie wyskakiwać mi z dysleksją, bo gdy chodziłem do szkoły, to takie schorzenie jeszcze nie istniało (przynajmniej nikt o nim nie słyszał), a za "byki" w zeszycie dostawało się najzwyklejszą "pałę", wybitni ich zbieracze powtarzali klasę.