Stacje indywidualne i klubowe... kategorie i dlaczego jest taki syf?
Hehe, widzę z przebiegu powyższej dyskusji, że wg. niektórych interpretacji określenie np. "Janek SP1XYZ" traci sens, bo to może nie Janek, tylko Lutek, któremu Janek przekazał durszlak yyyy... sitko. Koniec z czapeczkami, koszulkami, naklejkami na auta a nawet słitfociami na qrz.com oczko
A tak na serio, jakbym sobie siedział z dzieciakiem nad rzeczką i robił qso przy śpiewie ptaków, i ten dzieciak by się zainteresował, to bym się zapytał korespondenta czy nie ma nic przeciwko temu, że go dzieciak pozdrowi i jakby nie miał nic przeciwko, to bym dzieciakowi pozwolił do sitka powiedzieć "cześć, jestem dzieciak, pozdrawiam" a nawet wcisnąć ptt. I jakby mi UKE z tego powodu zrobiło jakieś kuku, to byłbym taki zdziwiony, że bym zjadł ten mikrofon czy tam sitko. A jakby mnie na paśmie ktoś ofukał za pytanie "czy dzieciak może?", wziąłbym go za oszołoma. Wszak chodzi o zabawę. I o zachęcanie do uprawiania tejże.