FUSION w Poznaniu
nowe zabawki w Poznaniu
    sp9acq pisze:

Dobrze Arturze no to po kolei:

1. tak trudno powiedzieć że założyłeś błędnie datę z obrazka i po prostu się pomyliłeś?
    2. przykro to słyszeć że ja reklamuję i sprzedaję bajki. Przecież rozmawiamy na D-Starze otwarcie o systemie Fusion i nie ukrywamy niczego. Nie zauważyłem takiej samej otwartości co do problemów Icoma na D-Starze
    3. powstanie nowego systemu odebrałoby pewne zabawki typu monitorowanie znaków, zdalna praca, dashboardy. Jak ja bym miał opanowane na pstryknięcie palcem różne narzędzia i od lat je udoskonalał też byłbym niechętny zmianom (a może to już wiek nie ten 'nie te łocy'? wesoły)
    4. nie zgodzę się z tym że na razie nie ma o czym rozmawiać. Koledzy kupują jak widzisz sprzęt, instalują go nie ważne że na razie nie pracuje w pełni. Czy to czyni dyskusję zakazaną bo sobie tego nie życzysz?

Jak Ciebie i Jarka dobrze zrozumiałem fascynować się nie wolno bo reklama, bo bajki.

Wiesz dzieci w szkole na spotkaniu ostatnio zadały nam pytanie czym jest krótkofalarstwo, czym jest pasja.
    U Ciebie wygasła? Nie wierze.,

p.s. i nie gniewajcie się za to co napisałem. wesoły

Ad 1. Nie Adamie ten obrazek być może powstał 23.08.2015, ale obrazek z siecią japońską w tym miejscu wisi od lat (najwyraźniej ktoś go aktualizuje)
Ad 2. Adam nie chodzi o to czy ale w jaki sposób (a w jaki to już chyba wiesz). Co do problemów w sieci Icom to były już wielokrotnie omawiane, a takie czy inne uwagi odnośnie Fusion , w tym czy w innym temacie (bo swoistą reklamę doklejasz w każdym temacie o Fusion) skrzętnie przemilczasz.
Ad.3 Adamie a skąd wiesz jakie będą zabawki dostepne w Fusion? Jasnowidz czy co? oczko
Ad 4. Ja podtrzymuję, ze jednak nie ma o czym mówić póki tego NIE MA.

Adam oczywiście, że się nie obrażam, znamy się nie od dziś i daleki jestem od obrażenia się. Przedstawiam jak to widzę.
Co do fascynacji i przedstawiania, Adam jasne że możesz. Proszę tylko o umiar, bo jak czytam to się zniechęcam, a mam się zachęcić. taki dziwny