FUSION w Poznaniu
nowe zabawki w Poznaniu
    SP5QWK pisze:

Adamie nie znam się na japońskich krzaczkach. Fakt, że ten rysunek wisi w takiej czy innej formie w tym miejscu od lat i nie zaglądam tam bo mnie to nie interesuje.
    Adamie razi nieco fakt w jaki sposób prezentujesz ten system (na co zwrócił uwagę już wczesniej inny z Kolegów -chyba Jarek SQ9NFI). Reklama, reklama. Bajki, bajki.
    Jak będzie to pogadam chętnie, a póki co nie ma o czym (jak dobrze wiesz dla Warszawy też jest przygotowany taki repeater), ale póki system nie osiągnie założeń, czyli działanie w pełni cyfrowego w sieci, jego obecność uważam ja i koledzy za zbędną.

Dobrze Arturze no to po kolei:

1. tak trudno powiedzieć że założyłeś błędnie datę z obrazka i po prostu się pomyliłeś?
2. przykro to słyszeć że ja reklamuję i sprzedaję bajki. Przecież rozmawiamy na D-Starze otwarcie o systemie Fusion i nie ukrywamy niczego. Nie zauważyłem takiej samej otwartości co do problemów Icoma na D-Starze
3. powstanie nowego systemu odebrałoby pewne zabawki typu monitorowanie znaków, zdalna praca, dashboardy. Jak ja bym miał opanowane na pstryknięcie palcem różne narzędzia i od lat je udoskonalał też byłbym niechętny zmianom (a może to już wiek nie ten 'nie te łocy'? wesoły)
4. nie zgodzę się z tym że na razie nie ma o czym rozmawiać. Koledzy kupują jak widzisz sprzęt, instalują go nie ważne że na razie nie pracuje w pełni. Czy to czyni dyskusję zakazaną bo sobie tego nie życzysz?

Jak Ciebie i Jarka dobrze zrozumiałem fascynować się nie wolno bo reklama, bo bajki.

Wiesz dzieci w szkole na spotkaniu ostatnio zadały nam pytanie czym jest krótkofalarstwo, czym jest pasja.
U Ciebie wygasła? Nie wierze.

p.s. i nie gniewajcie się za to co napisałem. wesoły