Mój UR5EQF_LOG
Konfiguracja, ustawienia, możliwości
    SP3LEM pisze:

Mietek, dokładnie o taki efekt końcowy mi chodziło. Ale jak go uzyskać w trakcie pracy, a nie dopiero po pracy stosując edycję grupową. Rzecz miała dotyczyć nie tylko SPFF. Jednak zastosuję Twój sposób w praktyce bo mój wcześniej opisany owszem współpracuje z terminalami ale do dziennika tego nie zapisze. Szkoda, szykuję się do przesiadki na UR5EQF w poprzednim i aktualnie używanym Logger32 wszystkie tu poszukiwane możliwości są, dlatego pytałem o te możliwości w UR5EQF. Widać jednak, że skierowałem te pytanie do kogoś kto ma problem z odczytem sensu moich pytań.
    Dziękuję Miętek

Do Andrzeja:
    Kim kolega jest: moim guru, tatą czy nauczycielem ? Ko ci dał prawo mnie oceniać, wskazywać moje problemy i boleści i brak umiejętności "rozwijania pytań"? Skończyłeś mnie czytać na początku drugiego postu to siedź cicho i mnie nie prowokuj bo też potrafię być niegrzeczny.

... też potrafię być niegrzeczny.

a nie jesteś?... od samego początku (pomijając pytania)

OK. Twój problem... ten temat jest mój (to tak dla przypomnienia)

Andrzej