SP-TEST Logger
@WA: masz prawdopodobnie "sztucznie" powiększoną wielkośc czcionek. O ile się orientuję to jest gdzieś w ustawieniach systemu: masz czcionki ustawione na ~125% (tzw. "duże"). Jeśli to nie sama wielkość czcionek domyślnych to może jakies opcje ułatwień dla niedowidzących, bez urazy, po to zrobiłem skalowanie prawie wszytkiego żeby nie siedzieć z nosem w monitorze.

Jeśli chdzi o tagi - tak zrobię jak piszesz. Durny nie jestem, tagi wymyślę sensownie. Zawody niewymagające ich i tak przyjmą.

Jeślichodzi o NSN, tak wiem tam są rzeczy do dopracowania, bardziej chodziłomi o pokazanie że "da się"... apotem przygwożdził mnie "koncert życzeń" od testerów. ale założenie jest takie że to jest Wasz program a ja go tylko piszę. Odblokowanie zawodów zeszło nieco na drugi plan, dopoki podstawowa obsługa nie zostanie załatwiona wedle życzeń.

Dzięki za uwagi. Spróbuję coś poradzić na te czcionki bo pewnie nie tylko Ty masz je powiększone domyślnie. A nie mogę zrobić wszędzie "auto-size" bo to rozwali projekt (design). A staram się, żeby oprócz funkcjonalności, jeszcze trzymało wygląd.

Na dzień dobry dodam możliwośc rozciągnięcia okna CW. Jeden problem z głowy.

Też mam interfejs od NTH ale do icoma - u mnie działa. Jeśli dobrze pamiętam Yaesu ma inny iface i potrzebuje inaczej zorganizowanego kluczowania. Poczytam.

Dzięki za sugestie i poradę. Cały czas pamiętam o wersji "lite" dla "dzieciaków".

[edit] Przepraszam za mały chaos ale tak naprawdę przeczytałem i odpisałem na połowę, poszedlem Grasi robić kolację, myślałem nad CATem do tych Yaesu bo z MHI nad tym siedzimy, po czym wróciłem i odpowiedziałem na resztę. A poza tym dziś nie jest najszczęśliwszy dzień.