Po co te regulaminy zawodów...
    SP8LBK pisze:

Ty też przyjmij do wiadomości, że żaden normalnie myslący operator odpowiedzialny a wykazany w pozwoleniu klubowym nie da kluczy do klubu i pozwoli bez nadzoru do samodzielnej pracy osobie szkolonej.

Co to ma do zadanego prze zemnie pytania ? Lejesz Waść wodę po raz kolejny.

SP8LBK pisze:

Nie wciskaj tu kitu, że zamodzielna praca polega tylko na trzymaniu mikrofonu.

Nie obrażaj mnie - po pierwsze nie wciskam żadnego kitu - zadałem Ci konkretne pytanie na które nie jesteś w stanie odpowiedzieć - do tego już mnie przyzwyczaiłeś, ale myślałem że jednak coś się zmieniło ..... Zresztą z tego ewidentnie widać że owe pytanie z egzaminu byś oblał.
Po drugie podałem przykład z trzymaniem mikrofonu - równie dobrze mogłem napisać epopeję o pracy na radiostacji ... tylko po co i tak byś nie zrozumiał intencji mojej wypowiedzi.

SP8LBK pisze:

Ciekawy jestem jak przebiega takie szkolenie w klubacg w Irlandii. Czy tam na r-stacjach klubowych pracują wyłacznie ludzie z uprawnieniami?

Ja nie jestem ciekawy - rozmawiamy o pracy w SP - zresztą Piotr Ci już wyjaśnił jak jest w Irlandii

Miotasz się Waść kolejny raz. Ponowię swoje pytanie - odnieś się do zapisu w teście egzaminacyjnym - tyle. Wycieczki personalne zostaw sobie na podwórkowe rozmowy przy grillu - mnie one nie interesują.