Yaesu FT-897
problem z połączeniem trx z pc
Dobry Wieczór Szanowni Koledzy!

Bardzo, bardzo DZIĘKUJĘ za wszelkie sugestie. Przepraszam, że chwil kilka się nie odzywałem, ale miałem troszkę zajęcia i w pracy i ze sprawdzeniem wszystkich sugestii z tego wątku.

Zdobyłem laptopy z system XP 32bit i Win10 64bit. Zainstalowałem sterowniki wyżej zasugerowane. Efekt BRAK POŁĄCZENIA w HRD i w FTB_CAT! Sprawdziłem porty COM tak jak szanowni koledzy sugerowali. Port COM3 pod którym meldował się kabel był wolny tzn zajęty przez ten kabel. Nie podłączałem komputera do internetu.

Mam dwie myśli: albo kabel jest uszkodzony albo port CAT w trx jest uszkodzony. Nic więcej do głowy mi nie przychodzi. Nie mam też w pobliżu nikogo kto miałby YAESU FT-897 oraz kabel CAT gdzie mógłby sprawdzić mój sprzęt.

Eh...czuje, że mam kłopot...

Pozdrawiam `73

Krzycho