11 tysięcy krótkofalowców w Polsce nie wie co zrobić
[quote=SP1NY]
    SP6OUJ. pisze:

SP1NY pisze:

A ja tam wpłacam na PZK od 40 lat i.... nadaję na pasmach a nie pitolę na forach.... pan zielony
      Przeczytałem pierwszy post, pozostałych 22 stron już nie, bo wiem co tam jestcool

No, licznik pokazuje, że jednak "pitolisz".

A jakiż licznik u mnie widzisz kolego "jednoprocentowy"???? - ilości postów????
To może popatrz trochę na moje "inne" krótkofalarstwo, diametralnie różne niż to które Ty od lat uprawiasz...
Jak by podliczyć ilość Twoich postów na forum PZK czy SSR Manufaktura( Jak tam się miewa Twój guru 5UHW???) to i tak Ciebie nie pobiję wesoły

I jak słusznie zauważył Grzegorz SP2LIG, tu zostałeś "wyzerowany" bo gdyby nie, to......... pitolisz wesoły
[/quote]

O liczniku wspominał "maruda" i widać na mnie to przeszło. To ta cyferka, która u Ciebie wybiła grubo ponad tysiąc. Co niektórzy mają tych tysięcy bardzo dużo, co nie oznacza wcale, że są Kimś lepszym, wręcz przeciwnie- znaczy, że w każdym przypadku mają coś do powiedzenia, nie koniecznie na temat. Co do guru, to nie mam takiego.
Na dodatek wyzywanie kogoś nie świadczy o Tobie dobrze.
Jak policzysz te posty na innych forach, to daj znać. Chętnie się z tym materiałem zapoznam.

Bez odbioru.