11 tysięcy krótkofalowców w Polsce nie wie co zrobić
Załóżcie sobie nowy Związek
    SQ8MXS pisze:

Piszę zawsze poważnie - masz problem z liczeniem to do szkoły - ja te dane wyciągam w 30s.

Szkoda, że tylko poważnie i tak zawzięcie, bo poczucie humoru jest bezcenne.

SQ8MXS pisze:

Rozliczam, i będę rozliczał - gość to robi za kasę którą ja, Ty i wszyscy członkowie PZK przekazujemy na rzecz organizacji - więc sorry ale rozliczał będę bo mam do tego prawo, jak Tobie z tym dobrze to pielęgnuj sobie tą dobroć.

To rozliczaj dalej jeśli Ci to zdrowie i humor poprawia.
Jak widać z tego wpisu raczej nie poprawia - poważnie i w nerwach napisałeś, nie hamując się od mocnego słownictwa, ujawniając kolejny raz swoją porywczość i antypatię.
    SQ8MXS pisze:

a jakim prawem ty mi zaglądasz w zegarek ? ja nie zaglądam w Twój więc Ty odpitol się od mojego, na bzdury czasu nie mam więc i Twoje maile spoczywają tam gdzie ich miejsce.

No, to teraz już wszystkich poinformowałeś o tym, o czym ja tu nie pisałem.
    SQ8MXS pisze:

o co Cię to k... obchodzi ? czy Janek Cie pyta czy dzisiaj pozmywałeś po śniadaniu ?

Wow, spokojnie Marku, bez nerów i k...
O co Tobie chodzi, po co wtrącasz się w nasze pisanie?
Czy Janek prosił Ciebie byś był Jego adwokatem?
    SQ8MXS pisze:

ale po jaki .... w ogóle zaczynałeś ten temat ? Przecież ewidentnie wrzuciłeś temat zastępczy (zaczepny) bo wiedziałeś, że Janek zareaguje emocjonalnie).

Podziwiam Twoją zdolność przewidywania co zrobi Janek i co ja wiedziałem.
Mylisz się, nie spodziewałem się, odpowiedź zaskoczyła mnie o czym do Janka napisałem, więc po co wtrącasz swoje "trzy grosze".
Po co ciągniesz skoro nie było do Ciebie to adresowane? Chcesz wykazać mi, że:
    SQ8MXS pisze:

To jest właśnie manipulacja o jakiej Ci pisałem w mailu - to stosujesz bardzo często, w większości swoich wątków. Najlepszą obroną jest atak - tylko, że Ty z tym atakiem masz problemy, bo wyciągasz tematy w których każdy jest Cię w stanie zakrzyczeć. Po prostu się błaźnisz i dałeś tego przykład w ostatnich swoich wpisach.

Mylisz się Marku, bo stosujesz sam taką zasadę i myślisz, że inni też taką regułą kierują się.
Dlatego, że masz od lat żal, który wylewałeś do ELA, do władz PZK, tu już wiele razy na forach i pałasz antypatią do pewnych Osób, to atakujesz tych, którzy myślą inaczej, maja odwagę mieć inne zdanie. Na tym forum najczęściej robisz to w stosunku do Andrzeja SP8LBK i Zygmunta SP5ELA, a teraz do mnie.

Pisałeś mi prywatnie, że nie masz czasu na odpisywanie, to nie odpisuj!

Przepraszam wszystkich za odejście od tematu (chyba już wyczerpanego).
Moja wina, nie przewidziałem takiej reakcji na zacytowanie danych o liczbie pozwolen i członków PZK.