11 tysięcy krótkofalowców w Polsce nie wie co zrobić
Załóżcie sobie nowy Związek

SQ8MXS pisze:

ło matko te cyferki spisuje się w 30 sekund z pobraniem ze strony UKE. OSEC wypluwa je automatycznie więc jaka to praca ? Mam za to dziękować i bić pokłony ? Tym bardziej że wynik jest przekłamany ? Ot się chłop narobił .......

ps. Już Ci raz pisałem nie rozliczaj mnie z czasu.

Żartujesz czy piszesz poważnie?
    Ło, Marku - rozliczasz niepotrzebnie i złośliwie "chłopa" ELA, a piszesz, by Ciebie nie rozliczać. zdziwiony
    Humor satyra!
    Nikt Ci dziękować nie polecał, więc nie brnij w absurdy.
    Faktem jest, że nikt inny tych danych nie poda, a są one cenne dla czytających.

Piszę zawsze poważnie - masz problem z liczeniem to do szkoły - ja te dane wyciągam w 30s.

Rozliczam, i będę rozliczał - gość to robi za kasę którą ja, Ty i wszyscy członkowie PZK przekazujemy na rzecz organizacji - więc sorry ale rozliczał będę bo mam do tego prawo, jak Tobie z tym dobrze to pielęgnuj sobie tą dobroć.

a jakim prawem ty mi zaglądasz w zegarek ? ja nie zaglądam w Twój więc Ty odpitol się od mojego, na bzdury czasu nie mam więc i Twoje maile spoczywają tam gdzie ich miejsce.

sp8mrd pisze:

PS A tymczasem w logu S79SP brak qso z SQ9JXB. Czemu?
    Teraz na 21, 24, 28 MHz ładnie słychać.

o co Cię to k... obchodzi ? czy Janek Cie pyta czy dzisiaj pozmywałeś po śniadaniu ?

sp8mrd pisze:

Wystarczyło odpowiedzieć - nie mam ochoty albo czasu, lub anteny mi wiatr uszkodził.
    Cała reszta wpisu, to niepotrzebne insynuacje i powtarzanie złośliwych uwag o bajdurzeniu z powołaniem się na kilku znanych "krytykantów krytykancie".

ale po jaki .... w ogóle zaczynałeś ten temat ? Przecież ewidentnie wrzuciłeś temat zastępczy (zaczepny) bo wiedziałeś, że Janek zareaguje emocjonalnie). To jest właśnie manipulacja o jakiej Ci pisałem w mailu - to stosujesz bardzo często, w większości swoich wątków. Najlepszą obroną jest atak - tylko, że Ty z tym atakiem masz problemy, bo wyciągasz tematy w których każdy jest Cię w stanie zakrzyczeć. Po prostu się błaźnisz i dałeś tego przykład w ostatnich swoich wpisach.

tyle mam do powiedzenia na temat statystyk i obrony uciśnionych.