11 tysięcy krótkofalowców w Polsce nie wie co zrobić
Załóżcie sobie nowy Związek
Greg

Nigdy nie udaję. Oceniam i wypowiadam się REALNIE nie od dzisiaj.

Masz awersję do tych dwóch Kolegów to TWÓJ problem a nie problem Forum.
Może już czas abyś zdjął TY te różowe okulary i przejrzał na oczy że owi Koledzy fermentu nie sieją, zadymy nie robią a piszą o faktach .

Może już czas zweryfikować swoje poglądy? Jeżeli ktoś wytyka błędy w PZK to TY i tobie podobni zaraz urządzacie najazd tatarski na tę osobę.

Tak Tobie w PZK jest dobrze? Nie widzisz tego o czym piszą inni? A może tak uważasz bo ..................... no właśnie , robisz coś dla PZK lub dla Kolegów, oprócz twierdzenia że wszystko jest cacy?
Wybacz ale od pewnego czasu nie mogę zrozumieć twojej postawy. Pochwalasz to co jest , a na krytykę reagujesz nerwowo.
Weź pod uwagę że sytuacja jest inna, każdy ma prawo bycia na Forum, prawo do wypowiedzi, ale żeby zaraz urządzać polowanie na "wrogów PZK" to już przesada.

Także Greg - różowe okulary do kosza i świat od razu jest inny.