Manifest Rozwoju Krótkofalarstwa Polskiego - Burzenin 2015
Sprawozdanie ze spotkania
Piotrze to nie wszystko ... przebrnąłem przez Twój słowotok ale ostatni raz - kolejne będę ignorował, nawet jeśli będzie w nich coś mądrego - nazwę to po imieniu ..... nudzisz.

sp8mrd pisze:

Nigdzie nie pisałem, że RR jest organizacją – manipulujesz, by niby wykazać, że RR nie ma wsparcia żadnych organizacji, a ma. I dobrze, że ma!

sp8mrd pisze:

To Ci społecznicy, który wspominasz.
    RR nie jest organizacja formalną – jest nieformalną i niech taka będzie.

prosty przykład manipulacji - NIE ! Piotrze, skoro Tomek napisał, że nie jest organizacją nie zamykaj dialogu swoim stwierdzeniem, że jest organizacją nieformalną i niech tak zostanie. NIE ! Nie jest i nie ma co zostawać lub nie - to tak jak byś uczył dziecko wmawiając mu że 2+2=5 i na koniec powiedział niech tak zostanie bo Ty masz rację. Ani nie tworzysz idei RR, ani w niej nie uczestniczysz, ale lepiej wiesz czym RR jest - no weź tak przeczytaj sam siebie jeszcze raz, a widzę że czytasz bo odpowiedź na posty redagujesz poza forum. Zdecyduj się bo widzę, że sam pogubiłeś się w tym co piszesz.

sp8mrd pisze:

Prosisz? Raczej publicznie żądasz. Prosić sobie możesz, tylko po co? Nie wspominałem ani słowem o tym, że szkoliłem dzieci w tym wieku.

sp5py pisze:

Znów dowolność interpretacji. Skoro napisałem magiczne słowo: proszę, oznacza to że proszę.

No napisał, że prosi, ale co tam "cinżko" bo przecież można odpowiedzieć:

sp8mrd pisze:

Prosić sobie możesz, tylko po co?

skoro prosi to ma w tym jakiś cel - a Ty pokazujesz wyłącznie swoją niemoc w odpowiedzi - nie pierwszy już raz.

sp8mrd pisze:

Otóż, Szanowny Panie Tomaszu, zapomniałeś o tym, że z wykształcenia i wieloletniej praktyki jestem nauczycielem i mam wiedzę merytoryczną, duże własne doświadczenie poparte doświadczeniem nauczycieli, z którymi współpracuję (doradztwo metodyczne). Zaczynałem swoją pracę od szkoły podstawowej jako nauczyciel, wychowawca od klasy IV, a szkoła była najlepszą w województwie (dostałem pracę w wyniku konkursu).

Szczerze żal mi tych dzieci które nauczałeś, bądź nauczasz - szczególnie po Twoich ostatnich wpisach tutaj na forum, a może kiedyś byłeś inny i Ci się odmieniło .....