Manifest Rozwoju Krótkofalarstwa Polskiego - Burzenin 2015
Sprawozdanie ze spotkania
    wbielak pisze:

sp8mrd pisze:

Widzisz Tomku, prawie nic nie wiesz o mnie, a obraźliwie i zarozumiale używasz w stosunku do mnie słowa bajkopisarstwo. Nie świadczy to dobrze o Tobie.

Oświeć nas więc w takim razie!
    Wielokrotnie byłeś proszony o napisanie co robisz aktualnie... zawsze wykonujesz uniki.

sp8mrd pisze:

Kiedy miałem Twoje lata, a do młokosów już nie należysz, też byłem społecznikiem, organizowałem i prowadziłem szereg szkoleń krótkofalarskich (też w szkole, budynku), aktywnie współuczestniczyłem w życiu OT PZK, włączałem się w tworzenie nowych przemienników, budowanie sieci PR, pisałem artykuły do KP i QTC, organizowałem zawody i byłem czynny na pasmach mając świetne warunki antenowe (11 piętro w bloku). Wyjątkowym wydarzeniem, była powódź w 1997 r. i tygodniowa współpraca ze sztabem wojewody opolskiego, jak pewnie wiesz i czytałeś dostępny materiał

Pozostając z kombatanckim pozdrowieniem jaja kobyły!

Mógłbym dużo napisać na te temat.
Jedno jest pewne- odpowiedzi co robi nie będzie. Jakie kursy przeprowadził, ilu młodych wyszkolił, też nie.
Szkoda naprawdę czasu na te pytania.

Bicie piany, pouczanie i wywody, tego można się spodziewać. Wystarczy przejrzeć strony internetowe. Tam gdzie się coś dzieje jest na bieżąco pokazywane. tam, gdzie nic się nie dzieje nie są aktualizowane nawet latami.