Manifest Rozwoju Krótkofalarstwa Polskiego - Burzenin 2015
Sprawozdanie ze spotkania
    SP5PY pisze:

sp8mrd pisze:

Jeżu kochany! Taż my tu nie o Radioreaktywacji! Tu o Manifeście...!

Nie dość że sam ograniczony, to dodatkowo uważa swoich adwersarzy za równie ograniczonych. Cytuje w swojej polejwodzie Pawła STS'a, komentuje jego słowa dotyczące funkcjonowania RR, kontestuje doświadczenia kilku lat działania, ale udaje, że nie odnosi się do Reaktywacji... Żałość.
    Chcesz konkretów? Zapraszam do Miedzylesia na konferencję w lutym. Jak dotrzesz, z czym masz kłopot, dowiesz się szczegółów i bedziesz mógł przedstawić swoją wizję oraz, co najważniejsze, podzielić doświadczeniami z przeprowadzonych szkoleń. Czekamy z niecierpliwością. Mam nadzieję, że tym razem nie okaże się, że transport znajomych to jednak nie do W-wy, a do Zgorzelca i masz nie po drodze.

Witaj Zaczepialski (jak granat) bardzo szczęśliwy

Forum dyskusyjne służy do wymiany poglądów na różne tematy, a nie do obrażania korespondenta nazywając go ograniczonym, polejwodą i sugerowania, że coś tym razem okaże się w temacie transportu… Zaczepiasz mnie, ale chyba nie chcesz w rewanżu: zarozumiały i uparty jak osioł.

Byłbym wdzięczny gdybyś pisał w swoim imieniu, a nie w imieniu innych: „Czekamy z niecierpliwością. …dodatkowo uważa swoich adwersarzy za równie ograniczonych…”
Proszę o więcej taktu i kultury wychowawco dzieci i młodzieży.
Wybór należy do Ciebie, ocenę pozostawiam czytelnikom. bardzo szczęśliwy

Napisz konkretnie, co Ciebie boli w tematyce RR, o której pisałem. Burknąłeś jedno, ogólne zdanie, które ma się nijak do konkretów podanych przez mnie. Masz inne zdanie, nie zgadzasz się z kimś, to pisz konkretnie. Jeśli wolisz ogólniki, zaczepki, to może nie pisz wcale i nie obrażaj lekceważeniem korespondentów.

Wymiana poglądów na forum to jedna sprawa, a spotkanie w Burzeninie czy Międzylesiu to druga. Forum może ułatwiać na bieżąco kontakt, gdy nie ma możliwości spotkania osobistego. Sugerowanie, że ktoś ma koniecznie przyjechać na spotkanie, bo dopiero tam podasz konkrety, to dziwne zrozumienie roli forum.
Trochę tak jakby proponować korespondentowi konieczny przyjazd do swego domu, by porozmawiać o konkretach.
Czekanie na merytoryczną dyskusję do lutego to strata czasu. Dużo spraw można omówić tą drogą i według terminarza Manifestu dzieje się tak właśnie już teraz.
Masz inne zdanie w poruszanej tematyce to napisz konkretnie - bez kropkowania, kpienia, obrażania…
Wolisz osobiście, to zapraszam do Rzeszowa, Zaczernia. Maciek SP9MRN skorzystał - było miło, konkretnie, inaczej jak na forum. bardzo szczęśliwy

Dziękuję za zaproszenie do Międzylesia. Po tym, co usłyszałem i przeczytałem o panelu w Burzeninie i tym, co czytam tutaj, nie jestem zainteresowany. Styl potraktowania Zygmunta SP5ELA, przy Jego nieobecności na sali, tryumfalne zachowania, wybuchy śmiechu i oklaski „jako wyraz zwycięstwa nad nieobecnym”. Do tego wulgarny język, zarozumiałe oceny innych, a także brak szacunku dla władz PZK, potwierdzone niewybrednymi wpisami już po spotkaniu tu na forum, nie zachęcają do udziału w takich przedstawieniach.

Co do „wizji” czy raczej dzielenia się doświadczeniem, spostrzeżeniami, to opisuję je właśnie tutaj. Ci, którzy nie kierują się pragnieniem udowadniania swoich racji, antypatią, tylko traktują forum jako okazję do merytorycznych przemyśleń, rozważenia za i przeciw, szukania wspólnych, lepszych rozwiązań… - mogą z tego skorzystać i korzystają (piszą o tym poza forum via e-mail). bardzo szczęśliwy