Sekretariat ZG PZK w Bydgoszczy - raz jeszcze.
struktura organizacyjna
Zbyszku SP1AP, albo nie umiesz czytać, albo czytasz wybiórczo albo czytasz to co chciałbyś aby było napisane ale nie jest albo chcesz zaistnieć i tradycyjnie pijesz pianę.
Przeczytaj na powoli i na głos to co napisałem w tym temacie w dniu wczorajszym tj 2015-10-05 12:57:06.
To co ja piszę opieram na informacjach z tamtego forum, które w owym czasie opisywał nie kto inny a Jacek aktualnie SP9AKI
Szkoda, że teraz wstydzi się opublikować pismo z Sekr. ZG PZK o którego publikację tu go prosiłem a w którym ma wszystko wyjaśnione.
Zresztą, na tamtym forum jeszcze w roku 2013, Jacek prowadził podobną krucjatę przeciwko Piotrowi SP2JMR i pomimo, że mu wszyscy tłumaczyli, że nie ma racji, brnął dalej. Teraz po latach znowu cosik mu się przypomniało, zaczyna rozgrzebywać jakieś zaszłości i znowu zaczyna mącić i wprowadzać ferment, co skończy się w końcu, mam zresztą taką cichą nadzieję, kolejnym zablokowaniem na tym forum.