Manifest Rozwoju Krótkofalarstwa Polskiego - Burzenin 2015
Sprawozdanie ze spotkania
    tom_sp5xo pisze:

No dobrze. Piszesz bzdury ale na ich podstawie ktoś może nabrać mylnego wyobrażenia, więc prostuję (czytaj :udowadniam, że nie jestem wielbłądem)

Nie wypowiadam się na temat nauki dzieci i młodzieży, bo z pokorą podchodzę do swojego stanu wiedzy na ten temat. Nie przyszło mi do głowy, by publicznie kogoś w tej materii pouczać. Tobie najwyraźniej brak wiedzy w temacie nie przeszkadza.
    Nie wypowiadam się mimo, że od jakiegoś czasu biorę udział w zajęciach prowadzonych w Międzylesiu. O tym, co tam robię porozmawiaj z Pawłem STS, Bogdanem WA lub Tomkiem PY. Mi niezręcznie się tu wypowiadać.
    Jestem zaangażowany w organizację konferencji w Międzylesiu i odpowiadam głównie za opracowanie tematów metodologicznych i szkoleniowych, tłumaczenia etc.

Tak więc oczywiście mogę nie mieć o tym bladego pojęcia, bo ciągle się tego uczę ale w przeciwieństwie do ciebie nie przyjmuję niewiedzy za punkt wyjścia do oceniania co jest sensowne a co nie.

Mam nadzieję, że zimą zobaczymy się na spotkaniu szkoleniowym. Agenda jest otwarta. Możesz przyjechać z własnym wykładem o tym, że 3,5 i telegrafia są do dupy.

Jeśli uczysz dzieci telegrafii - spoko. Jeśli tylko sa chętni, chwała Ci za to. Jednak to nic nie ma do pasma 80m. I nie pisałem, że jest do dupy. p[isałem, że jest nudne dla początkujących. Inaczej sprawa ma się jesli masz możliwości DXowania na 80m. Ale poczatkujący raczej takiej możliwości nie mają.