QRO w zawodach krajowych
Wstyd!
    SP2XF pisze:

    Czy jest to wynik który ukazywał się regularnie, na kilku RBNach w dłuzszym odcinku czasu, czy też trochę mnie wkręcasz i podałeś maksymalny wyrzut jaki się pojawił tylko raz? Jaka była w tym czasie siła sygnału notowana na podstawowej częstotliwości??


Odpowiem w imieniu kolegi, bo ja te analizy też robiłem. Za jedne zawody mamy ponad pięć tysięcy spotów związanych z harmonicznymi dla częstotliwości podstawowej tylko dla JEDNEGO ZNAKU, którym w tej chwili dla ustalenia uwagi jest stacja SP7PKI. Niedowiarkom podaję zapytanie. Tabela "maja_harmoniczne" powstała za pomocą polecenia wykorzystującego opcję MATCH_RECOGNIZE bazy danych Oracle 12c i została zassana do starego Accessa przez ODBC.

SELECT [polskie_CQ].[Godzina], [polskie_CQ].[dx], [polskie_CQ].[freq], [polskie_CQ].[band], [polskie_CQ].[callsign] AS skimmer, [polskie_CQ].[db], [średni sygnał].[Średnia Of db]
FROM maja_harmoniczne INNER JOIN ((polskie_CQ INNER JOIN stacje_80m ON [polskie_CQ].[dx]=[stacje_80m].[dx]) INNER JOIN [średni sygnał] ON ([polskie_CQ].[band]=[średni sygnał].[band]) AND ([polskie_CQ].[callsign]=[średni sygnał].[callsign])) ON [maja_harmoniczne].[dx]=[polskie_CQ].[dx]
WHERE ((([polskie_CQ].[dx])="SP7PKI") And (([polskie_CQ].[band])<>"80m"))
ORDER BY [polskie_CQ].[Godzina];

daje wyniki:

Jak widać - 4956 spotów tylko dla tego jednego znaku, tylko w dwóch godzinach tych jednych zawodów. A stacja SP7PKI wcale nie jest liderem "miszczów harmonicznych".


  PRZEJDŹ NA FORUM