Wątek dla hejterów
można się wyżyć :) po to są internety
[quote=SP1AP]
    hummer130 pisze:

SP1AP pisze:

A pomyślałeś, że Twoja "donka" potrafi w piaskownicy dla dzieci zostawić jeszcze groźniejsze "wypróżnienia"?
      Czemu z sąsiadami nie wyprowadzacie ich gdzieś w dziki teren poza osiedle?

No jakoś nie pomyslałem (jakie osiedle?). wesoły Nie wiem z kąd takie wnioski wyciągasz że jestem jakims włascicielem srajacego psa tam gdzie nie powinien. Sorki publicznie nie udzielam się w sieci ale zawsze możesz wejść na fb lub g+ mojej córy i zobaczysz co znaczy posiadanie psa (teraz już psów). A moja córka to Karolina Różyc (cobyś miał łatwiej). I proszę nie zakładaj z góry że nie sprzątam po swoich psach itp. Nie widziałeś a pierd...sz ... pan zielony

Patrzcie, co za bufonada! A kimże wybitnym jest Twoja córka? Lepsza od Einsteina? Chyba kimś z wydumanego Twego ego.(O, nawet mi się rymnęło, hi!).
Jeśli ma być szczery, to ogólnie nie cierpię gwiazdorstwa, więc celebrytami nikt mi w oczy świecić nie ma szans!
Szanuję ludzi za ich postawę i osiągnięcia, no ale bez "przesadyzmu", ani ołtarzy stawiać, ani kadzić nikomu nie myślę.
W kategorii "Krótkofalowcy" zawsze ceniona jest skromność, a nie "pycha, która poprzedza upadek, a duch wyniosły potknięcie", zgadnij skąd ten cytat!cool
Dodam, że portalu zwanego "szajsbuk" nie mam w żadnym poważaniu, lecz żal mi tych, co tam bywają nie wiedząc, kto ma z niego korzyści. pomysł[/quote]
Jaka bufonada? Chciałem ci tylko przybliżyć z czym może być zwiazane posiadanie czworonoga; najprościej i najszybciej... Skoro wyciagasz pochopne wnioski (chociaż nie widziałeś) że chodzę z psem w miejsca prawie stałego pobytu dzieci (ogarnij sie troche bo mam wrażenie że musisz zmienic lekarza albo prochy które ci przepisuje) pan zielony. Osobiscie nic nie mam do takich gadek (mam podobnie zgnusniałego teścia)ale podejrzewam że od ciebie to by nawet bojownik ze szklanki wody spier...lił. Tak że reasumując; konwersację na temat posiadania zwierząt omijajmy (tu juz piję do ciebie). Miłych snów. Pozdrawiam.