QRO w zawodach krajowych
Wstyd!
    SP1AP pisze:

    Maćku!
    Ostatnio w TV pokazują filmy nagrane przez prywatnych kierowców i przekazane policji, na których nieodpowiedzialny świr grzeje przez większe miasto 140km/godz lawirując między innymi pojazdami jak na torze przeszkód.


Właśnie najgorsze w tym wątku jest to, że bezpośrednio przywołuje na myśl takie skojarzenia. Wierz, mi że robiąc kilka tys km miesięcznie mam naprawdę niski próg tolerancji na piratów drogowych, ale widziałem niejeden taki film w necie i wiem, że są ludzie, którzy specjalnie wyjeżdżają w miasto "na polowanie", żeby coś nagrać, kogoś przyłapać. Mam odczucie, że działanie niektórych piszących tu osób nabierają podobnego charakteru. Inaczej mówiąc, trudno oprzeć się pewnemu zażenowaniu, gdy się czyta to wszystko i wrażeniu że sposób załatwiania tej sprawy nie jest OK, a niektórzy niezdrowo się nakręcają.

Poza tym do osób, które mają tak zwane "szlachetne intencje" i faktycznie chcą coś ulepszyć, uporządkować podłączają się tu osoby, które jak widzę odczuwają rozkosz przyłapując na splatterze "wpływowego dx-mana". Swoją drogą, jestem niezmiernie ciekaw, jaką to "wpływowość" na swoje życie odczuwają ci koledzy ze strony tychże DX-manów, co to w ogóle są za teksty?! eh

Plus nawoływanie do bojkotu łączności, ze strony tych którzy w ogóle nie robią łączności. Brawo.

Oczywiście, że jestem za zasadą 100w w zawodach krajowych, choć moja opinia ma tu średnią wartość - w takich imprezach biorę udział tylko sporadycznie, ostatnio chyba 3 lata temu jako SP2YUV. Jestem natomiast przeciw niezdrowej dysproporcji i przesadzie, która niewątpliwie wkradła się w ten wątek, a przyzwalając jednocześnie na popularyzowanie paru grubych nonsensów natury technicznej.

pozdrawiam
SP2XF
  PRZEJDŹ NA FORUM