QRO w zawodach krajowych
Wstyd!
  HF1D_ex_SP1JPQ pisze:

   Andrzej_sp8brq pisze:   Jak się temat rozmywa i nie ma konkretnych argumentów dot.poziomu harmonicznych to grzebiemy w starych danych UKE i szukamy haka, hehe skąd ja to znam?  Brakuje tylko jeszcze, że to sprawa polityczna i zaplanowany atak i wiemy kto za tym stoi.

  Psia mać, królowie eteru i kilowatów.
  Chwile wcześniej

   Andrzej_sp8brq pisze:   Zadałem sobie trud ,włączyłem radio + PA R140 !!! Całość w konfiguracji takiej jak w zawodach.  Jeszcze powiedz, że to PA goniłeś z FT-817 żeby nie przekroczyć 100W.

  Uważasz ludzi za idiotów?
  Oczywiście znajdzie się zaraz stado obrońców, ale ludzie nie są idiotami. Po prostu mają dosyć kanciarzy.

  Czego teraz motasz się i wymyślasz?
  Powiedz otwarcie "mam was wszystkich gdzieś, mam ochotę to pracuję kilowatami". Brakuje odwagi?

  A dane UKE są z dnia 21 września 2015 roku i to ja je znalazłem bo nie mogłem znaleźć nigdzie znaku SP8BRQ.
  Ot czysta ciekawość.


Macie problem z moją licencją która podobno jest na 150W? Tu jest cały problem? Jeżeli jutro okaże się że jest na 500W to co? Macie problem bo napisałem że mam R140 ? Mam, co najmniej kilka i co?
Czy któremuś z piszących tutaj przeszkadzał kiedyś mój sygnał, był za szeroki, słyszał harmoniczne?
Od dawna w zawodach pracuję zawsze w kategorii HP bo uważam że to jest jedyna uczciwa kategoria.Jakoś trudno spotkać tam liderów z tej listy dyskusyjnej siejących ferment o harmonicznych.
Jakie są wasze dokonania w zawodach ( nie krajowych) że tak ujadacie? Jakie macie doświadczenie w tym temacie? Aaaa nie pracujecie bo tam tylko sami goście z R140 co najmniej i moce nie licencyjne ...
Na Waszej czarnej liście są stacje które na oczy nie widziały wzmacniacza a trx-y mają z najwyższej półki za grube pieniądze których parametry są co najmniej dobre.
Są bo pracują w zawodach a nie siedzą za klawiaturą bijąc rekordy w ilości postów rozbijając gówno na atomy będąc znawcami od wszystkiego.
Miało być o zawodach krajowych a tu takie sensacje wpadły bokiem...
Skończyłem dyskusję .SK.
Na koniec na czasie stopka sq5kln "To, że coś jest oczywiste, nie oznacza jeszcze, że jest prawdą" /Terry Pratchett
  PRZEJDŹ NA FORUM