Podkładki cupalowe CAL-CU
stosować w połączeniach miedź-stal ?
sp6tpw...to się lutuje!! masz w tym pkt WCZ...ćwiczone w komorze klimatycznej z negatywnym skutkiem.....przy mocach powyżej iluś tam wat będzie się grzało + dodatek elektrolitów zasadowo kwaśnych z opadów ..... strata 100W przy iluś tam setkach watów obojętna ...drut kolczasty też da się stroić i dx-y się łowi......w wojsku na ćwiczeniach "zapomnieliśmy " anten drutowych pożyczony od gospodarza drut kolczasty z płota sprawdzał się z powodzeniem B/dobrym zabezpieczeniem na taki styk jest plastelina szkolna...podpatrzona u /??????....stosuję od wielu lat pod plasteliną zero korozji i każdą śrubę odkręcimy. Styk aluminium /podkładka kupalowa/miedź zabezpieczam także plasteliną i zapominamy że jest tam jakiś styk....plastelina szkolna...POLSKA....brak kwasów bo dziatwa potrafi konsumować w roztargnieniu.....
SP9LWH...smary zawierają kwasy i też do....d
/młody