Sekretariat ZG PZK w Bydgoszczy
dni i godziny otwarcia
Cześć Przemku
Miło, że się pojawiłeś.
Jak dla mnie temat od początku nadawał się do kosza, oczekiwane informacje są dostępne na portalu PZK.
Moim zdaniem jest spokojnie, a prawda oparta na faktach jest cenna.
ZJP po uzyskanych tu informacjach teraz chyba powinien trafić do sekretariatu ZG PZK - zobaczymy.

Przepraszam, Przemku, odpowiem tylko na ostatnie wpisy adresowane do mnie i zmykam malować sztachety płotu, bo słoneczko świeci ładnie.

MEP: pudło! MaRuDę w prywatnej rozmowie telefonicznej, żartobliwie wymyślił kilka lat temu, zmarły niedawno Bogdan SP6TRU, przyjaciel z czasów wspólnego działania w SKK AZS SP6KBR WSP w Opolu, a do niedawna członek SKPO/SP6ZJP.
Trafne określenie nauczycielskiej natury, co przy mojej tolerancji i dobrym poczuciu humoru spodobało mi się, więc czasem sam tak podpisywałem się do czasu..., gdy na forum PKI pojawił się nick MaRuDa, pod którym ukrywał się obecny ZJP. Może to potwierdzić Przemek jako admin oraz zachowane przez kilka osób print screen-y.

Przemek napisał "podobno ludzie się zmieniają" - nie skonkretyzował w jaki sposób. Chciałbym, aby na lepsze. ;-)
W przypadku ZJP prawda jest niestety taka, że zmiany są na gorsze. Członków klubu ubywa, niektórzy przenieśli się do innych klubów, najlepszego operatora SP6ZJP Prezes brutalnie wyrzucił, sam nie bywa już na spotkaniach krótkofalowców..., a co najsmutniejsze nie pojawił się na sierpniowym pogrzebie swego wieloletniego Kolegi i członka SKPO śp. Bogdana SP6TRU.

PY: Też lubię wesołe przygody Tytusa, Romka i A'Tomka. aniołek


  PRZEJDŹ NA FORUM