Sekretariat ZG PZK w Bydgoszczy
dni i godziny otwarcia
[quote=sp8mrd]
  SP6ZJP pisze:

  Najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu będę jechał przez Bydgoszcz nad morze. Czy Ktoś wie kiedy jest czynny Sekretariat ZG PZK? Czy PZK zatrudnia etatowych pracowników z którymi będę mógł załatwić sprawę?

Autor udaje, że nie wie jak od lat funkcjonuje Sekretariat ZG PZK i rzekomo nie ma nr by zadzwonić zamiast tworzyć nowy temat na forum. Czy będzie jakaś wiadomość po powrocie z Sekretariatu ZG PZK potwierdzająca wynik odwiedzin?
  SP6ZJP pisze:

  Mam trochę sprzętu po drodze do odebrania z jednostek. Trasa jest zawiła i długa.

A, chodzi nie o wyjazd nad morze przez Bydgoszcz tylko o okazję, by pochwalić się odbiorem sprzętu z jednostek. Faktycznie trasa zawiła i do tego jeszcze to poświęcenie, by mimo wszystko jeszcze odwiedzie sekretariat PZK (pewnie, aby przekonać do BIP-u albo pojawił się jakiś nowy pomysł na 1% oczko. Jest co podziwiać w takim przywiązaniu do PZK.
  SP6ZJP pisze:

  Tym razem nie R-140. Mamy już jedną i wystarczy. Jadę po SKOTa łączności. Na stronie wojsko-polskie pojawił się wykaz sprzętu, który przekazuje MON. Stan na 1 września. Dla informacji podam, że zmieniły się wnioski, są nowe druki. Może temat nie na ten wątek, ale warto wiedzieć. Dziękuję za przekazaną informację. Arek

Z wpisu na wpis coraz więcej szczegółów i kolejna okazja, by pochwalić się, co już mamy, co załatwiliśmy. Tak przy okazji informacja o wnioskach, drukach - mimo innego tematu wątku. O i nawet imię ma piszący z klubowego znaku, odważył się potwierdzić częściowo swoją tożsamość.
  SP6ZJP pisze:

   sp3slu pisze:

   (…)To tyle, dobrze jeśli czymś pomogłem.
   A z kim rozmawiam ? pan zielony
   (…)
   Wiktor, nie rozpoznajesz znaków?
   To znak klubowy, znany. No ale z klubem się nie rozmawia , tylko z Kolegą HI !
   Jurek SP3SLU

  Cieszę się, że znany!
  73! Arek sp6ouj

No proszę ma imię i nawet znak , kiedyś był znany na wielu forach i w eterze.
  SP6ZJP pisze:

   SP8LBK pisze:

   Arek, dzwoń na kilka dni przed przejazdem do Piotra SP2JMR tel 602 248 182. I nie rżnij głupa.

  Andrzej, z wyjazdem jest o tyle kłopot, że trzeba zgrać transport i gościa z jednostki, który wydaje sprzęt. Nie da się czasem przewidzieć co kiedy dokładnie się zabierze. W tym tygodniu zabieram przyczepę ZREMB (60t do przewozu czołgów) z Brzegu. Transport ustawiam już prawie miesiąc.

Miał być temat o dniach i godzinach urzędowania Sekretariatu ZG PZK, a twórca dalej „rżnie głupa”, by o swoich nowych zabawkach pochwalić się. Ileż to zachodu trzeba, czasu, pieniędzy, by takiego SKOTa przez całą Polskę dla swojej zabawy przywieźć? Czyste krótkofalarstwo w tym wątku widać.
zdziwiony cool pomysł zakręcony[/quote]

no to wiele wniosłeś do wątkuwesoły
mało ni spadłem z krzesła od napływu informacji,
wyraznie widać że masz jakis problem z Arkiem,
nie wiem jak Arek ale Ty napewno jestes problematyczny,


  PRZEJDŹ NA FORUM