GDZIE SPRAWOZDANIE ?
  man103 pisze:

  Panowie

  Tluczecie watek juz pare dni. Co chwila zjawia sie "madry inaczej" ktoremu sie wydaje, ze posiadl wszelaka wiedze swiata a nawet wszechswiata. Zaraz zjawia sie taki co liznal "wiedzy tajemnej" na jakims stazu czy czyms podobnym i wydaje sie mu, ze jest WIELKIM fachowcem godnym rozstrzygac cudze sprawy.

  Jak dla mnie sprawa na dzien dzisiejszy jest prosta jak konstrukcja ....cepa.
  Na miejscu ZG PZK zamowilbym opinie prawna w/w temacie z informacja ..."ze PZK NIE MUSI POSIADAC BIP-u"
  Jako, ze w Polsce nie ma tzw ...precedensu prawnego tzn, ze wyrokiem z w/w linkow i opinia prawna mozna sobie podetrzec "cztery" litery.
  Dakad nie bedzie wyroku sadowego NAKAZUJACEGO SCISLE PZK PROWADZENIE BIP-u to wasze gadanie i dywagacje maja wartosc ....zeszlorocznego sniegu.
  I albo "ktos" zalozy sprawe w sadzie albo ZG dojdzie do wniosku, ze oplaci mu sie posiadac BIP-a.
  Dotyczy to przewazajacej wiekszosci dyskusji toczonej na tym forum a dotyczacej PZK.

  Dla wiekszosci "normalnych" proponuje totalna ignoracje tych paru nawiedzonych. Jak ktos powiedzial..... nie dyskutuj z idiota! Sciagnie cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem.

  I tym optymistycznym akcentem
  zycze duzo zdrowia i spokoju.

Trafiłeś w "10".
PZK posiada taką opinie prawną i dlatego kieruje się wykładnią, że może, ale nie musi mieć BIP.

Ten temat był wałkowany już wielokrotnie na tym i innych forach przez podobne grono osób i pod wpływem tej samej osoby, która właśnie wróciła na PKI, a wcześniej wyleciała kilka razy za łamanie Regulaminu, kompromitując się pisaniem pod kilkoma nickami, itp.

Działanie jest według schematu:
1. Chciałbym zaistnieć i mieć okazję napisać, że jestem znawcą tematu, a nawet ekspertem, który najlepiej się zna i nawet najlepszy inny ekspert nic mi nie wykaże, bo ja wiem najlepiej.
2. Co w takim razie robi? Namolnie od lat wymyśla takie tematy, by móc napisać o sobie, pochwalić się swoją pseudowiedzą i niby wykazać, że PZK trzeba ukarać.

Ten wątek pięknie ten schemat pokazał.
Niestety znów trzeba trochę poczekać, by Admin zadziałał.

Życzę dużo zdrowia, dobrego humoru i zdrowego dystansu do odpisywania w tematach tworzonych przez niereformowalnych prowokatorów.


  PRZEJDŹ NA FORUM