QRO w zawodach krajowych
Wstyd!
Komisje eterowe to przeszłość i absolutnie nie życzę sobie ich powrotu. Koniec, kropka.

    sq6ade pisze:

    Kol. XMI czy zdajesz sobie sprawę jak wielu "wpływowym" deiksmenom się narażasz tym prawym i porządanym
    tematem ? wesoły Konsekwencje mogą być straszne np. ostracyzm na paśmie ... zero nowych wysp czy innych zapierdziałych
    zadupiów świata. pan zielonylol


Heh, ja wiem jedno - ci ludzie, którzy są tymi "wpływowymi" deiksmenami w ogóle nie rozumieją potęgi, jaką jest Internet. A tak się składa, że mam o tej potędze pewne pojęcie. Dlatego mam odwagę wyśmiewać przywary. Śmiech jest jedną z najskuteczniejszych broni.

Poza tym kto mówi, że ja walczę o wyspy czy inne ekspedycje? Ja szukam radochy na KF, większość łączności robię po angielsku. Kraje zaliczam powoli, nawet nie wiem ile mam DXCC czy wysp w tej chwili. I dobrze mi z tym.

Poza tym moje działania poznasz po efektach - a te są widoczne. Wyciągnąłem coś, z czym się nie dyskutuje. Za podobny protest na CQWW byłaby dyskwalifikacja. Zresztą zdarzało się to wielokrotnie, organizatorzy bezlitośnie wywalali takich polskich kontestmanów na siłę. Teraz pora te same reguły zastosować w zawodach krajowych. Po to, by stacje nadające zgodnie z regulaminem nie były poszkodowane przez kilowatowców splatterujących w lewo i prawo. Im więcej zrobi się porządku w tym polskim piekiełku, tym lepsze będą efekty. A że kogoś zaboli tu i ówdzie? Sam sobie winien, po co załączał wysokie napięcie w kilowatowym wzmacniaczu na krajowe zawody? Prawdziwi faceci nie muszą sobie fidera przedłużać jakimiś nielegalnymi dopalaczami.


  PRZEJDŹ NA FORUM