Manifest Rozwoju Krótkofalarstwa Polskiego - Burzenin 2015
Sprawozdanie ze spotkania
    sp3slu pisze:

Jacek SP9AKI nawróć się i działajmy ku dobremu, jeszcze jest czas ...

Czy ty człowieku nie potrafisz odpowiedzieć inaczej niż ad personam? Czy możesz odpowiedzieć na zadane pytanie, czy muszę przekleić je ja, żebyś na nie odpowiedział? Nic tak bardzo nie wk...ia jak derailowanie dyskusji całkowicie zbędnymi wycieczkami osobistymi albo niezwiązanymi z tematem wątku. Nie tego spodziewam się po z-cy Prezesa PZK ds. młodzieży i szkolenia.

Gdybyś w Burzeninie zaczął zamiast odpowiadać na pytanie rozgrzebywać jakieś dziwne zatargi to by Cię wyśmiano. Na PKI taka postawa zyskuje poklask.

Uznaj, że post kubka napisałem ja (choć nie dysponuję wiedzą, z której wynikają pewne oskarżenia, zatem nie są one moje) i odpowiedz, odnieś się.

Czy ja muszę dorosłego człowieka uczyć odpowiadania na pytania i dyskusji, do jasnej cholery?

so3ak pisze:

Kubek odpuszczamy sobie PZK w tym wątku , masz z 10 innych tematów w których możesz się wykazać swoją czujnością czekisty .
    Napisz tyle samo zdań co o PZK , ale na temat : CO ZROBIĘ DLA KRÓTKOFALARSTWA POLSKIEGO W TYM ROKU

Nie widzę dlaczego mielibyśmy odpuszczać sobie PZK w tym wątku. W Burzeninie dyskutowaliśmy o zmianach w PZK, dyskutujmy również tutaj. Ponadto, kolega kubek odniósł się do wniosków kolegi SP3SLU z pierwszego panelu, więc nie widzę odbiegania od tematu. Skoro piszemy o obozie YOTA, to piszmy o obozie YOTA.

sq3mve pisze:

Witam

Nie byłem w Burzeninie i może stąd moje pytanie: dla czego wybór pasm padł na 20 m i 40 m? Nie byłoby lepiej na 80 m i 40 m?

Bo chcemy dzieciakom pokazać atrakcyjniejsze DXy (20, 40m) a nie mniej atrakcyjne "żucie szmat" i 20minutowe wejścia na temat reumatyzmu, uprawy ogórków czy kolejek w przychodni. (80m)

--------
I żeby nie było, że się opierdzielam i tylko strofuję starszych od siebie kolegów jak nie robić z dyskusji chlewu, dzisiejszą nockę dedykuję obszernemu case study dla kolegi SP5XMI, który obejmować będzie oba kursy i wszelkie działania naokoło tych kursów.

A was proszę, ogarnijcie się, do jasnej cholery. Zachowujecie się jak dzieci.