Manifest Rozwoju Krótkofalarstwa Polskiego - Burzenin 2015
Sprawozdanie ze spotkania
    kubek pisze:

sp3slu pisze:

- organizować więcej niż 1 wakacyjny obóz szkoleniowy PZK z dofinansowaniem zewnętrznym, zimowiska

Sp3slu,
    obóz dla nowicjuszy jak najbardziej, ale zupełnie nie pojmuję rekrutacji na dotowany obóz PZK kandydatów ze znakami nadawców
    lub innych potomków swojaków, którzy pojawiają się tam już tam nawet czterokrotnie zajmując miejsce nowicjuszom!

To jest obóz z akcentem na szkolenie i pozyskanie szerokich rzesz młodzieży dla polskiego krótkofalarstwa, czy nagrodowy dla potomków zasłużonych dla bieżącej ekipy działaczy PZK?

Bardzo wymowna była "zdawalność" na świadectwo uzdolnienia adeptów tych obozów w przeszłości.
    Była tak niska, ze zaprzestano zapraszać komisję egzaminacyjną UKE na podsumowanie, aby uniknąć żenującej kompromitacji.

Jeśli coś pomyliłem, to proszę popraw mnie!

Kubek odpuszczamy sobie PZK w tym wątku , masz z 10 innych tematów w których możesz się wykazać swoją czujnością czekisty .
Napisz tyle samo zdań co o PZK , ale na temat : CO ZROBIĘ DLA KRÓTKOFALARSTWA POLSKIEGO W TYM ROKU