GDZIE SPRAWOZDANIE ?
    SP2LIG pisze:

SQ9JXB pisze:

jak nie wiesz o czym jest dyskusja to lepiej nie bierz w niej udziału.
      My wiemy jak była dyskusja jeszcze na starym Forum PZK w tym temacie, TY nie. Więc nie broń Admina PZK bo za mało wiesz.

SQ9JXB.

Janek, nie chciałbym Ciebie obrazić ale wypisujesz totalne pierdy, byłem również uczestnikiem i użytkownikiem starego forum PZK i doskonale pamiętam jakie tam było badziewi spowodowane m in przez SP9AKI i jemu podobnych tutaj nie wymienionych, którzy zostali zablokowani na tym forum jak i na forum PZK totalnie wypatrzając jakikolwiek temat PZK.
    Pytam się za co oni(SP9AKI i jemu podobni)zostali zablokowani na obu forach ????? Za niewinność czy za totalną rozpierduchę ?????

Greg

Z całym Szacunkiem ale naprawdę nie wiesz co piszesz. Nie piszę pierdów jak to określiłes tylko FAKTY,, rozumiesz ? FAKTY.

SP9AKi i inni, tak sam jak i JA czy Marek MXS pisaliśmy o FAKTACH, a że fakty dla ZG PZK są niewygodne to zaczęły sie banowania.
Zarząd Organizacji czy GKR które boją się faktów i krytyki na swoje złe działania dawno powinny się rozwiązać.

Pamiętasz dyskusje tam na starym Forum o przydziałach R-140? Że niby krótkofalowiec nie moze takowej otrzymać? I co się okazało? ile R-140 poszło do Klubów a ile do krótkofalowców?
Pamiętasz to? i co? to są pierdy?
Działalnośc SP5ELA już DAWNO powinna byc ukrucona i powinien być nowy Admin Portalu PZK. Przeciez byli chętni i co z tego wyszło?
Przeczytaj post Marka jakie faktlbo negowanie tego przez innych jest akakceptacą aktualnego stanu a to już jest działanie na szkodę Organizacji - weź to pod uwagę.

Polska moda - zamiatanie pod dywan i " krótkofalowcy'" nic się nie stało, tak ma być?
Szlag mnie trafia - a mnie nie łatwo wkurzyć - jak imć Pam SP5ELA pisze o nas że my to frajerzy. A kim ON jest? informatyk od siedmiu boleści? A sorry - "animator gifów"
I zapamiętaj że słowo Frajerzy odnosi się też do tych co taki stan rzeczy akceptują, bo nic nie robią aby to zmienić.

Jest ZG PZK jest GKR i co? ZERO reakcji.
Prezes rozkłada ręce - o czym to świadczy? Jest tylko Prezesem a kierują organizacją inni?
Mógłbym napisać wiele i o atmosferze w Burzeninie na posiedzeniu ZG PZK i o tym co słyszałem i widzialem na spotkaniach na Łosiu.
Szkoda że nie byłem teraz w Burzeninie , praca i inne obowiązki nie pozwoliły, ale na następny rok napewno zawitam. I chętnie podyskutuję a jak trzeba to i wygarnę co mi leży na sercu w sprawach PZK.
I przyjdzie czas że i ZG PZK jak i GKR PZK otrzymają pytania na które MUSZĄ odpowiedzieć.
Zbliża sie Zjazd Krajowy PZK, i mam nadzieję że nie będzie taki jak poprzednie. "Twardogłowi" odejdą na odpoczynek - na pewno nie zasłużony. Ale tylko wtedy jak delegaci przejrzą na oczy i zrozumieją że Organizacja MUSI sie rozwijać a nie cofać w rozwoju a dla głoszących frajerskie hasła nie ma w niej miejsca.

To na razie tyle, wracam do rysunków anten o które Koledzy prosili.