GDZIE SPRAWOZDANIE ?
    SP7VC pisze:

sp7ukl pisze:

Sprawa nie dotyczy ZG, ale także OT.
      Czekanie miesiącami na opublikowanie sprawozdania z posiedzenia zarządu OT to już norma - lepiej wstawić info o wycieczkach prezesa - to ważniejsze.
      Transparentość na każdym szczeblu w naszym Związku - to to, czego oczekuję.

Ciężko jest rozwijać krótkofalarstwo z pseudo krótkofalowcami trzymajacymi mikrofon w ręku raz do roku oraz osobami które nie potrafią rozpoznać ekspedycji krótkofalarskiej od wycieczki.

Przemek SP7VC

Przemku - ale sprawozdania jak nie było tak nie ma - i nie obrażaj to innych - jesteś Prezesem OT więc wydaj polecenie służbowe i zadziałaj albo zrezygnuj.

Ci pseudokrótkofalowcy - jak nas nazywasz - zorganizowali piknik, na który Was Zarząd zaprosili - na który przyszło 150 osób w tym 99 ze znakami, ale Zarząd nas nie zaszczycił swą obecnością, organizują od 7 lat WOŚP, pracują spod wielu znaków okolicznościowych, szkolą młodych, pokazują dzieciakom co to jest nasze hobby - a co Ty zrobiłeś dla naszago OT?