QRO w zawodach krajowych
Wstyd!
  SP5XMI pisze:

  Formę szkoleniową mają inne publikacje, których napisałem w życiu sporo (jestem autorem kilkuset tomów dokumentacji technicznych, kilkunastu istotnych podręczników branżowych oraz materiałów do specjalistycznych szkoleń, a publikacji w prasie fachowej nie będę nawet liczył, bo to nie ma sensu). Opowiadania SP5OJCA służą poprawie humoru i będą wyśmiewać przywary i chamstwo.

  Jak już jesteśmy przy niesportowym zachowaniu czy innym podobnym chamstwie. Otóż cham rozumie tylko jeden język - jest nią bezpośrednio doświadczone odczucie.

  A zatem wobec tych, którzy zachowują się niesportowo i są na to dowody, bronią powinna być stosowana z żelazną konsekwencją dyskwalifikacja.

  - za QRO (wynikający stąd splatter) w zawodach krajowych - dyskwalifikacja, może nawet na rok.

  - za korzystanie z QRO o mocy wyższej niż 500W przy braku pozwolenia specjalnego na 1500W w tym czasie - zawieszenie licencji za nadawanie niezgodnie z pozwoleniem radiowym.

  Punkt drugi od razu da się zastosować w praktyce. Gdyby taki jeden z drugim poczuł ciepły oddech zagrożenia na własnym karku, to dwa razy by się zastanowił, czy grzać jonosferę dwulampową stoczterdziestką w zawodach krajowych.


Ehhh coś Ci się marzy. lollol
Brak podstaw, mimo, że stwierdzasz fakty.(tak mi się wydaje zakręcony )
Żaden... wierz mi... żaden regulamin nie przewiduje takich sankcji, ani krajowy, ani zagraniczny.
... Szanowna komisja, której decyzje są ostateczne... (to mój ulubiony przypis)... istnieje tylko jako forma w regulaminie.
Wyniki zawodów oblicza komputer, nie zaliczając QSO na poziomie podstawionych opcji.
Plan jest wykonany... wszyscy się 'świetnie bawią' (nie mylić z udziałem w zawodach).
Wyniki kiedyś się ukażą... może nawet zwycięzcy dyplomy dostaną (jak się szanowna komisja na uczestników zawodów nie wypnie)
Przeciek to świetna zabawa.
itd...
itd...
Ktoś tu napisał... walka z wiatrakami.
Jeżeli przekonasz... a tu w pierwszej kolejności widzę (chyba) Contest Managera, który tak skrupulatnie przed końcem roku zbiera regulaminy zawodów aby umieścić na stronie PZK nie zważając na to że z błędami i później ma 10 miesięcy laby (zadanie zostało wykonane).
Jeżeli opracujesz formę restrykcji i wsadzisz do więzienia kilku kolegów za przekroczenia i uchyby od regulaminów... stosując zasadę winny nie winny, do pierdla lub dożywotnia dyskwalifikacja krótkofalowania. Jeżeli znajdziesz podstawy prawne. Jeżeli będziesz w stanie przekonać sąd na podstawie... prawdopodobnie chyba napewno...
itd...
itd...

aha...
Przy analizach sdr-ów weź też pod uwagę odległość podejrzanego od anteny sdr-a, jak również to, że niektóre anteny kolegów są mocno kierunkowe i dają efekty wzrostu sygnału o 3-4 esy na es-metrze (to nie moja opinia) sugerując ogromny przypływ mocy.

Chłopie zdziwiony ... to matrix
Jeżeli z tym się uporasz... i będziesz wiarygodny
... myślę zakręcony , że jako pierwszy uwierzę w Twoje słuszne działanie.


Andrzej
p.s. EOT


  PRZEJDŹ NA FORUM