DLACZEGO FORUM KLUBU SP7PKI STAŁO SIĘ TAK POPULARNE ? TO ZWYKŁY KLUB.
Tak jak wcześnej pisałem, ze strony SP5ELA to tylko BUTA i AROGANCJA, ZERO poszanowania innych i wielkie przeświadczenie że ON wie wszystko i jest w PZK najważniejszy.

Greg - podejrzewam że SP5ELA nie wie co to rzeczywistość, i najlepszym wyjsciem dla niego to opuszczenie szeregów PZK, to wtedy już więcej szkód nie narobi, jeżeli tak się nie stanie to skutki można sobie wyobrazić.
I jakże realnym jest stwierdzenie w którymś z tematów dotyczących PZK że nawet Prezydium ZG PZK nie może sobie poradzić z SP5ELA.

To JA sie pytam - w GKR , ZG jak i Prezydium ZG PZK są dzieci? Chociaż podejrzewam że dzieci bardzo szybko by sobie poradziły z SP5ELA , z tą jego arogancją i butą.
I teraz dziwicie się że SP5ELA chciał wywalić z PZK Kolegę SP9MRN?

Do Kolegi Mirka

Nie tylko TY miałeś takie przeboje z SP5ELA. U mnie sie przyczepił do avatara, bo MU nie odpowiadał i próżne były tłumaczenia.
Myśli że jako Admin to wszystko MU wolno i wie najlepiej. Tylko że na funkcję Admina trzeba mieć wiedzę a innych trzeba szanować.

A to zdanie autorstwa SP5ELA mówi samo za siebie To się nazywa: "trzeba umieć rozmawiać".