Dyskusja na tematy PZK na forum SP7PKI znów możliwa ! Czytaj zanim napiszesz !
Wg mnie ma prawo ale nie powinna robić tego publicznie. .

Andrzej i tu sie mylisz.
Portal PZK jest dla każdego prawda? Jakby był tylko dla członków PZK to CAŁA jego zawartośc byłaby widoczna TYLKO po zalogowaniu, a tak nie jest.


Janku, przyjmuj do wiadomości, że portalem PZK zarządzają sami szeregowi członkowie związku a tylko czasem, przy jakiejś okazji osoby funkcyjne.

Szeregowi? skoro tak to szeregowy członek związku blokuje decyzje Zarządu OT? (wiesz o czym piszę)


PZK coś zrobił - znając Twój nietypowy charakter i odmienny gust, zapewne opiszesz - zrobił to źle, bo powinien zrobić to inaczej. Jak, tego nie napiszesz, bo sam nie wiesz.
PZK nic nie zrobił a powinien.
Tak jest od dawna Janku. D..a jak sam wiesz zawsze jest z tyłu i wszystkim nie dogodzisz.


Próbuję zrozumieć sens tej wypowiedzi ale nie potrafię.

Ale napiszę tak.

PZK coś zrobił - podpisał tajną umowę na obsługę informatyczną portalu PZK (a także bezpieczeństwo strony) - czy zapisano w tej umowie że PZK wysupła dodatkowe koszty na certyfikat? Zapewne nie. Bo niby skąd mieli o tym wiedzieć? Zaczęła się dyskusja na Forum o Certyfikacie i zgłaszanie zagrożeń na stronie PZK to ELA pomęczył ZG PZK i kasa się znalazła, a nie tak to powinno być.

ZG PZK zapomniał o jednym. Umowę trzeba egzekwować, jak druga strona nie wywiązuje się z umowy to jest to powód do jej zerwania. Koniec kropka.


Taki przykład.
Firma X zarządza obsługą informatyczną Firmy Y za konkretną kasę. Ale Firma Y NIE PONOSI DODATKOWYCH KOSZTÓW, podpisana umowa gwarantuje pełną obsługę informatyczną. Z Certyfikatami włącznie.

I wbrew Twemu mniemaniu napisałem co ZG PZK zrobił źle. Nie wyegzekwował realizacji umowy z Firmą RF POLAND ENT.
Tak to widzę JA, szeregowy członek PZK (jeszcze)

Już nie pytam kto opłaca domenę pzk.org.pl. bo zapewne nie wiesz.  PRZEJDŹ NA FORUM