Dyskusja na tematy PZK na forum SP7PKI znów możliwa ! Czytaj zanim napiszesz !
  SQ9JXB pisze:


  To osoba nie będąca członkiem PZK a będąca krótkofalowcem nie ma prawa wypowiadać się na temat Portalu PZK?


Wg mnie ma prawo ale nie powinna robić tego publicznie. Tak samo jak mój gość, którego goszczę w swoich progach nie powinien publicznie pisać, że w kątach mam pajęczyny i śmiecie a po podłodze walają się puste flaszki.

  SQ9JXB pisze:

  Dlaczego Prezesi OT, członkowie ZG i GKR czy Delegaci nie ruszą swoich "zwoi mózgowych" i nie zrobią porządku ze sposobem zarządzania Portalem PZK?, co więcej , dlaczego nie zweryfikują sposoby wydawania NASZYCH składek na obsługę "informatyczną" PZK która jest lekko mówiąc żałosna.


Janku, przyjmuj do wiadomości, że portalem PZK zarządzają sami szeregowi członkowie związku a tylko czasem, przy jakiejś okazji osoby funkcyjne. To od ich aktywności zależy co na naszym portalu inni przeczytają, oprócz cotygodniowych komunikatów Prezydium ZG PZK.
Każda osoba zarejestrowana może tam umieszczać swoje informacje wybierając odpowiednie działy tematyczne.
Żeby stała się jasność. Zygi SP5ELA jako jego administrator czuwa tam tylko nad porządkiem i ewentualnie coś opublikuje jako "pracę zleconą".

  SQ9JXB pisze:

  To członkowie muszą wyjść z inicjatywą?

Odpowiedź masz wyżej.

  SQ9JXB pisze:


  A teraz pytanie do Andrzeja SP8LBK

  Członkowie GKR czekają na "oddolne pisemka" bo własna inicjatywa za trudna? A może taki stan rzeczy jest jak najbardziej OK?


Na to pytanie odpiszę tak.
PZK coś zrobił - znając Twój nietypowy charakter i odmienny gust, zapewne opiszesz - zrobił to źle, bo powinien zrobić to inaczej. Jak, tego nie napiszesz, bo sam nie wiesz.
PZK nic nie zrobił a powinien.
Tak jest od dawna Janku. D..a jak sam wiesz zawsze jest z tyłu i wszystkim nie dogodzisz.


  PRZEJDŹ NA FORUM