Nasłuch służb rozmawiających przez przemiennik
  wbielak pisze:

   SP2LIG pisze:


   Kolego bezimienny, to mi podoba się i niech tak pozostanie.....Powróćmy do tematu.


  Nie jestem bezimienny.
  Mam na imię Wojciech.
  Na nazwisko mam Bielak i od czasu kiedy pan Stan Tymiński założył swojego BBSa posługuję się w Internecie inicjałem imienia i nazwiskiem co ładnie składa się na wbielak.
  Moje imię możesz znaleźć choćby na qrz.pl

  Teraz kiedy już CI się przedstawiłem możemy wrócić do tematu.
  Jak więc odniesiesz się do mojego stwierdzenia że nigdy nie miałem problemu z policjantami którym oświadczałem że owsem mogę ich słuchać i nawet im tą sztukę demonstrowałem?
  Masz może jakiś przepis który zabrania słuchać policji?


SQ9PBS.

Wojtek, czy tak nie mogło być od zawsze ? Ja Tobie takich przepisów nie podam bo nie jestem zainteresowany wszelkimi nasłuchami/podsłuchami. Temat był szeroko omawiany tu na forum i tam koledzy podawali przykłady negatywnych skutków podsłuchiwania policji. Jeżeli do tej pory Tobie to udawało się to ja tego komentować nie będę.

Żeby podsłuchać policję lub podobne tutaj nie wymienione służby to musisz wejść na częstotliwości które nie są dla Ciebie przeznaczone, jako świadomy krótkofalowiec(posiadający znak) to już na samą myśl o podsłuchach tam powinno zapalić u Ciebie czerwone światło że zaczynasz robić coś co jest niezgodne z prawem. Resztę dopowiedz sobie sam, najlepiej dowiedź się u źródła, tj idź na komendę policji i zapytaj oficera dyżurnego że chcesz podsłuchiwać policę na policyjnych częstotliwościach.
O odpowiedzi jaką uzyskasz na KP nie zapomnij nas tu poinformować, będziemy mieli informacje od najbardziej kompetentnej osoby w tym temacie. Być może wtedy skończą się dywagacje na rzeczony temat.
Powodzenia życzę.
_______________
Greg SP2LIG


  PRZEJDŹ NA FORUM