Nasłuch służb rozmawiających przez przemiennik
  canis_lupus pisze:

   SP2LIG pisze:




   Robiąc przedruk cudzej korespondencji dokonałeś świństwa, właśnie po to jest możliwość pisania na priv żeby sobie wzajemnie sprawę wyjaśnić bez angażowania do tego ogółu Towarzystwa.
   _____________
   Greg SP2LIG


  Po pierwsze: przekręcania czyiś imion, nazwisk czy pseudonimów to wyraz chamstwa wysokiej próby.
  Po drugie: Nie cudzej a własnej. Korespondencja jest własnością adresata i może z nią zrobić co zechce. Szczególnie w takim przypadku jest to wielce uzasadnione. Zachowania jak SP95094KA należy piętnować i usuwać ze społeczności, ponieważ wystawiają tejże społeczności (i społeczności PZK, do której się tak głośno przyznaje) bardzo złą laurkę.
  Po trzecie: SP95094KA napisał na prv nie po to aby sprawę wyjaśnić a żeby obrzucić błotem interlokutora.



Mój poprzedni post miał adresatów więc po co wcinasz się, robisz za wybielaka papugę ????? Twoja korespondencja to jest ta którą Ty napiszesz i tą korespondencję możesz nawet w wychodku wykorzystać,to jest Twoja sprawa.

Nie Ty jesteś od oceny i piętnowania innych, więc nie bądź w gorącej wodzie kąpany i nie podnoś i tak już wysokiej temperatury.

Czy tak ciężko domyśleć się Tobie było co chciałem przekazać używając zwrotu cyt" żeby sobie wzajemnie sprawę wyjaśnić bez angażowania do tego ogółu Towarzystwa." koniec cytatu ???? Trochę więcej polotu.
________________
Greg SP2LIG


  PRZEJDŹ NA FORUM