Do usłyszenia na pasmach !
  SQ9JXB pisze:  Greg

  Ochłoń bo słońce pewnie Tobie doskwiera. Nikomu hołdu nie składam.

  Napisałem prawdę. Jeżeli pytająca osoba nie posiada podstawowej wiedzy to kim ona jest? Jak zdała egzamin?
  To nie Fora CB gdzie laików jest 99% a przemądrzałych też 90%?.
  Jurek dobrze napisał, za chwilą będą pytania o pierdoły bo pytający jest LEŃ.

  Nikt nie ma takiej wiedzy jak Włodek i długo takiego nie będzie. A że jest ostry w odpowiedziach? i bardzo dobrze, bo jak czytasz tematy i posty to nasuwa się jeden wniosek - LENISTWO.

  Więc nie zwracaj mi uwagi że komuś składam hołd.

  Po prostu szanuję Włodka i tyle.SQ9JXB.

Janek, wielkie dzięki za troskę o słońce, akurat nie trafiłeś. Słońce jest za chmurami i temp jest ok 25 stopni, czyli jest cacy.

Napisałeś prawdę która jest prawdą dla Ciebie a nie musi być prawdą dla innych, byś może są też tacy co wyznają Twój pogląd.

Zmuszasz mnie do tego żebym napisał to że piszesz bzdury, aczkolwiek tego unikam. To forum jest dla wszystkich dla znakowych, dla ksywkowych, dla tych co mają wiedzę jak również dla tych co dopiero zaczynają lub wiedzy nie posiadają a chcą dowiedzieć się być może nawet podstaw, co w tym jest złego ???????

Czy Ty urodziłeś się już z 1 class CEPT ????? Jak zauważyłem od dłuższego czasu jesteś totalnie mało tolerancyjny albo w ogóle nie jesteś. Zostaw chłopaków z CB w spokoju bo zapędza Ciebie w kozi róg i będzie tylko wstyd.
Jak Tobie może przejść przez gardło słowo LEŃ i szastać nim jak chłop g..... po polu ?

Czy ktoś podważa jego(MDA) wiedzę w tym wątku ????? Totalnie nie, natomiast podważane jest jego zachowanie się tu na forum w stosunku do Towarzystwa, czy mam Tobie podać stosowne cytaty z jego prostackich i żenujących wypowiedzi ? Czy tak postępuje krótkofalowiec który na siłę chce tu zostać guru, widza wysoka ale kultura totalnie niska. Myślę że potrafisz logicznie ze zrozumieniem czytać i obejdzie się bez tego.

Wiec nie odwracaj kota ogonem bo nie o wiedzę delkwenta tu chodzi tylko o brak jego podstaw kultury, tolerancji i totalnego braku szacunku dla innych kolegów użytkowników tego forum.

Przypominam Tobie że tu na forum wszyscy są sobie równi. Żeby żądać od kogoś w pierwszej kolejności trzeba żądać od siebie.

Czy tu ktoś Tobie zabrania kogokolwiek szanować, szanuj nawet samego diabła to jest Twoja sprawa i tyle.

Myślę że jasno i zrozumiale napisałem.
___________
Greg SP2LIG


  PRZEJDŹ NA FORUM