Do usłyszenia na pasmach !
    SP2LIG pisze:


    Janek, czy Twoje pytania zawsze były mądre ???? Czy Ty kiedykolwiek zastanowiłeś się co ma wspólnego wiedza nawet taka na najwyższym poziomie kiedy gość ma totalny brak podstaw kultury, totalne zarozumialstwo, totalne ignoranctwo oraz wręcz prostackie odpowiedzi na pytania zadane w prosty ale kulturalny sposób przez osoby o mniejszej wiedzy ????? Nie zapominaj że to forum jest dla wszystkich tych co interesują się radiem, również dla tych co posiadają znikomą wiedzę albo chcą cokolwiek dowiedzieć się bo być może posiadają niską wiedzę.

    Jeżeli byś zastanowił się to zapewne bezgranicznego "hołdu" ani czołem byś nie walił bo totalnie nie ma ani przed kim ani komu.
    ___________
    Greg SP2LIG

Jest to problem nie tylko tego forum. Nastały czasy uczestników- pospieszniaków. Jest wujek Google, jest szukajka na forum. Czasem wystarczy pomyśleć. Ale nie, odpowiedź musi być już i teraz. Czèsto pytający sam nie wie, o co chce się spytać. Często są to pytania o podstawy, na które odpowiedzi są na forum. Bardzo często też na pytanie odpowiadają koledzy, którzy się na problemie nie wyznają. Na zasadzie, nie znam się, to się wypowiem. Albo nie na temat. Przemilczę znaki tych, co na każdy temat mają coś do powiedzenia.
Nie dziwię się Włodkowi, że ma dość, każdy by miał. A i nerwy też czasem mogą nie wytrzymać.
Ja mam to szczęście, że mogę podjechać do klubu i zapytać go osobiście. I nigdy nie zdarzyło się, żeby na konkretnie postawione pytanie nie odpowiedział. Też konkretnie.


  PRZEJDŹ NA FORUM