Dyskusja na tematy PZK na forum SP7PKI znów możliwa ! Czytaj zanim napiszesz !
  sp9ikf pisze:

  Om SP5WX,
  to chyba jest lekka nadinterpretacja. masz dostep do czesci przeznaczonej dla ogółu. członkiem portalu nie jesteś i nie bedziesz poniewaz ... nie ma czegoś takiego jak cżłonkostwo na portalu. zreszta sam to zauwazyłes. członkiem PZK też byc nie musisz. to jest dobrowolna przynalezność. skoro poczułes sie dotkniety przez Admina to zarządaj przeprosin albo złoż pozew do Sadu ale nie wylewaj krokodylich łez i nie żal sie jak nastolatka bo to facetowi z "cohones" nie przystoi. skoro już ogłosiłes światu - zresztą nie ty jeden - że nie jest ci po drodze z PZK to oszczędź nam wywodów. to jest tylko i wyłacznie Twoja sprawa. I niech tak zostanie. może kiedys w przyszłosci zmienisz zdanie i postanowisz przystapic - jak wiesz w internetowym smietniku mozna wszysto wygrzebac - a tu jakis "życzliwy" wyciągnie Twoje peany nt PZK. jak sie Bedziesz wtedy czuł?

  Mam nadzieje że nie poczułes sie dotkniety lub obrazony powyższym tekstem. gdyby jednak, to z góry przepraszam, nie jest moja intencja obrażanie kogokolwiek.

  miłego wieczoru
  jacek sp9ikf


Jacek

Z całym Szacunkiem ale zapytam tak

To osoba nie będąca członkiem PZK a będąca krótkofalowcem nie ma prawa wypowiadać się na temat Portalu PZK?

Dlaczego Prezesi OT, członkowie ZG i GKR czy Delegaci nie ruszą swoich "zwoi mózgowych" i nie zrobią porządku ze sposobem zarządzania Portalem PZK?, co więcej , dlaczego nie zweryfikują sposoby wydawania NASZYCH składek na obsługę "informatyczną" PZK która jest lekko mówiąc żałosna.

To członkowie muszą wyjść z inicjatywą?

A teraz pytanie do Andrzeja SP8LBK

Członkowie GKR czekają na "oddolne pisemka" bo własna inicjatywa za trudna? A może taki stan rzeczy jest jak najbardziej OK?


  PRZEJDŹ NA FORUM