Informuję że mój znak z bazy O.S.E.C to SP9-5094-KA - łudząco podobnymi posługuje się dowcipniś
Dowcipniś działa tu na PKI oraz na upadłym forum
    SQ9JXB pisze:

sp3suz pisze:

I to jest własnie najgorsze. Żenada poprostu...cool

A po części nie jest to wina Rodziców?
    Chociaż metodyka nauczania w szkołach to też niezłe kwiatki.

Zapewne, brak wystarczającego czasu na poświęcenie go dziecku w wsparciu w nauce i innych zwykłych relacjach rodzinnych dziecko-rodzic. Promowanie "głupkowatych" wzorców. Dostępność mediów (TV, youtube) z przygłupiastą masą programową.
Metodyka niekoniecznie - głównie kwalifikacje (nabywane zwykle na "szybkich" studiach podyplomowych w celu posiadania odpowiedniej liczby godzin w szkole i zapewnienia sobie tzw. "pełnego" etatu) oraz dziwne ruchy oświatowo-budżetowe zwykle biednych samorządów szukających możliwości zaoszczędzenia. Generalnie brak fachowców, tj. typowych nauczycieli matematyki, fizyki, chemii, itd. znających swój fach od przysłowiowej podszewki.
To se ne vrati... oczko