[PZK] Szkolenie mlodzieży

sp9mrn pisze:

Nie myśl własnymi kategoriami
      (...)
      Jak chcesz, to możesz wpaść posłuchać, bo o tym też będziemy rozmawiać.

Wybacz, ale nie moge sie oprzec, moze perspektywa z ktorj mam komfort patrzec to sprawia.. a moze mysle juz calkiem innymi kategoriami

1. Cos sie zaczyna dziac - fajnie, tak trzymac, nawet jesli efekty nie przyjda z dnia na dzien..
    2. Zapraszacie innych - tez super, czym wiecej ludzi zaangazowanych tym lepiej dla sprawy
    3. ale... czemu tylko posluchac 'o czym bedziecie rozmawiac'? Czemu nie zaprosic do rozmow tych ktorzy chocby na forum jakas inicjatywe przejawiaja? Moze to tylko z twojej strony taki skrot myslowy, jesli tak, to OK i przepraszam wesoły

Z jednej strony skrót - z drugiej dosłowność. Dlaczego? - dlatego, że to się już dzieje.
Kto czytał wątek i chce uczestniczyć ten wie i działa. Spotkanie w Burzeninie w czasie Zjazdu Technicznego nie ma być biciem piany tylko podsumowaniem pewnego etapu i ustaleniem rozwinięcia tego etapu w kolejny.
To już nie będzie czas na "luźne pogadanie sobie".
Oczywiście jak ktoś ma konkretne pomysły, to może się włączyć w każdej chwili - ale im bardziej skonkretyzowany cel i robota - czyli im dalej w las - tym bardziej będzie musiał dostosować się do grupy.

Maciek