Jaki chcielibyście mieć Związek?
tylko w tym temacie!...
    SP5PDB pisze:

Ależ ja się cieszę, że otworzą wam forum. Dobrze, że będzie zamknięte tylko dla członków "świetlanej" organizacji bo wtedy nie trzeba będzie czytać 20 stron o niczym. Tam sobie stworzycie tematów ile będziecie chcieli i będziecie w swoim "grajdole" rozmawiać. W ten sposób można założyć, że liczba członków PZK znacząco się nie zmieni.

Co do anonimowości to jakoś widać ci to mocno doskwiera, ale wyluzuj przeniesiesz się na forum PZK i wreszcie odżyjesz. Miejmy nadzieję że jak tacy jak ty przeniosą się na forum PZK będzie można porozmawiać wtedy tu merytorycznie a nie odpowiadać na zaczepki tobie podobnych nie anonimów.

Wicia, Ty jak zwykle bez konkretów aby tylko kij w mrowisko włożyć. Lepiej trzymaj się z daleka od PZK bo Towarzystwu doskonale znane są Twoje dokonania na szkodę PZK.
A tak na poważnie to poinformuj kolegów tu na forum w jakiej kondycji jest ten twór/dziwoląg którego jesteś tatą, czyli ten którego spłodziłeś, chodzi o ogólnopolskie biuro wymiany kart QSL, tak szumnie swego czasu zapowiadane przez Ciebie. Miało być konkurencją i to ostrą dla CB QSL PZK, jeszcze dycha czy już padł nieborak ????