[PZK] Szkolenie mlodzieży
Marek, przestań zderzać się z betonem. Bo niestety sprowadza cię do swojego poziomu i zaczyna pokonywać doświadczeniem. Piotr nie ma nic konkretnego do zaoferowania w tym topicu, będzie lał wodę i wyrywając zdania z kontekstu rozwadniał jego główny wątek. On już nawet lepiej wie, kto cię lubi bądź nie i co czujesz do Zygiego. Tak więc zostaw, bo szkoda czasu na odpowiadanie na bezproduktywne mielenie ozorem.
Ja poczekam do Burzenina i zobaczę, co ma do zaproponowania. Skoro zapowiedział się na panelu, to już nie mogę się doczekać tych pomysłów dotyczących szkolenia przyszłych krótkofalowców. Okaże się, czy tym razem chęć zrobienia czegoś będzie u Kolegi MRD prawdziwa, czy kolejny raz wypuścił tylko wabika dla sprawdzenia kart innych.