[PZK] Szkolenie mlodzieży
    sp8mrd pisze:

Skoro uważasz, że "ludzie są , chętni są tylko władza przyspawała się do stołka i nie chce ich dopuścić do działania...", to czemu na zebraniach sprawozdawczo-wyboryczych w OT zwykle brak jest tych chętnych przy wyborach władz? Dlaczego jak padają zapytania, propozycje, to prawie każdy wykręca się, odmawia? Skąd to określenie, że "władze OT wyławia się na siłę, z łapanki".

Odpowiem za siebie

nie startowałem do żadnych władz w swoim OT z prostej przyczyny. Jeśli SP5ELA jest w stanie uchwałę OT20 wywalić do kibla choć nie ma takiej mocy prawnej, to za przeproszeniem co ja bym tam miał robić ? - a chciałem - uwierz mi chciałem, Prezes OT20 klepnął moją chęć i na tym się skończyło .... Więc bajki zostawmy dla dzieci .... Nawet Prezes PZK oznajmił, że ma związane ręce - rozmawiałem z nim oko w oko

sp8mrd pisze:

A ten znowu swoje niezmiennie od kilku lat o "10k PLN" i portalu PZK.

Piotrze bo od kilku lat PZK wywaliło kupę kasy za którą mogło kupić np radia dla klubów.

sp8mrd pisze:

Mowa o wynagrodzeniu dla managera, a nie o kosztach funkcjonowania portalu PZK, stron www OT PZK - obsługa, serwery, zapewnieniu bezpieczeństwa danych osobowych, itp.

Piotrze widzę, że kopiujesz wypowiedzi Andrzeja SP8LBK - nie mając najmniejszej nawet wiedzy na temat funkcjonowania portalu PZK i całej jego otoczki, którą to SP5ELA wyniósł ponad stan. Koszt funkcjonowania, serwery - 500 PLN rocznie, zapewnienie bezpieczeństwa ..... jakie wesoły nie rozśmieszaj mnie - mówisz o tym darmowym certyfikacie SSL ?

sp8mrd pisze:

Prezesa zmieniono nie tak dawno i...(?)

No przypominam sobie tą zmianę prezesa pan zielony mam nadzieję, że Ty też.

sp8mrd pisze:

Twoje wyliczenie są pobożnymi życzeniami oderwanym od rzeczywistości, bo pomijasz wiele innych wydatków jakie ponosi PZK.
    Skąd ta pewność o pojawieniu się członków wspomagających z obsługą QSL w liczbie 6-7 tys.? zdziwiony
    Przyrost o 2-3 tys. członków w stosunku do obecnych 4 tys., czy dodatkowy o 6-7 tys. czyli 10 tys. razem?
    W jakim okresie szacujesz lub raczej marzysz o takimi wzroście? W ciągu ilu lat?
    Jaka jest gwarancja, że tak będzie?
    A co z utrzymaniem związku przez ten okres z kwoty uzyskanej z 1000 pełnych składek 110 zł i na przykład 3000 ze składką 40 zł? itd. itp.
    "Zejdź na ziemię" jak ktoś tu niedawno pisał.

no to pomalutku tak jak w pierwszej klasie

1000 - członkowie ze składką 110 PLN
6000-7000 - członkowie wyłącznie z obsługą QSL (uwierz mi jak byłaby możliwość mieć obsługę QSL za 40 PLN rocznie - przyszli by)
przyrost 3000-4000 realny powiedzmy w okresie 5 lat - obecnie mamy stagnację od 2010 więc .....

Co z utrzymaniem związku - a szczerze powiem, że to już problem tych co będą płacili 110 PLN. Reszta czyli zwolennicy obsługi QSL utrzymają się za 240-280 tyś. nawet z pensjami dla QSL managerów, składką IARU i wysyłką kart powiedzmy raz w kwartale - choć można to zrobić tak, że składka 40 PLN nie uwzględnia tej wysyłki, a karty można odebrać wyłącznie osobiście w OT - automatycznie zmniejszamy koszty działalności biur QSL.

Chcesz gwarancji ? a przepraszam dasz mi gwarancję, że PZK w obecnym stanie będzie trwało przez najbliższe 5 lat ? A ty myślisz że jak by przyszedł manager z prawdziwego zdarzenia to nie wprowadziłby stosownych zmian ? Myślisz że byłoby tak jak jest ?

Przynajmniej pięknie pokazałeś, że chodzi wyłącznie o utrzymanie i tego się PZK boi, że nagle "piniążków" zabraknie wesoły